احمدرضا طالبيان براي مدال طلا پارو مي زند

احمد رضا طالبيان چهره سرشناس رشته قايقراني آبهاي آرام که در مسافت 1000 متر در بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو حضور دارد که براي کسب مدال طلا به مصاف حريفان خود خواهد رفت.
بابک فرزام خواه رئيس کميته روابط عمومي در گوآنگجو گفت: احمدرضا طالبيان که پيش از اين در مصاف با حريفان آسيايي موفق شده بود چندين مدال خوشرنگ را از آن خود کند ، براي اولين بار در المپيک آسيايي پارو خواهد زد و يکي از اميدهاي ايران براي کسب مدال طلا مي باشد.
وي ادامه داد: در کاياک يکنفره مسافت 1000 متر نوشنگ از چين، سوزوکي از ژاپن، سرگيف از قزاقستان ، جان خوبايک از مغولستان، ديجان از تايلند، کيم يونگ از کره جنوبي، الکساندر از قرقيزستان ، لامتند از ماکائو، خبرالو از فيليپين، ويوچسلاف از ازبکستان و احمدرضا طالبيان از ايران حضور دارند.
فرزام خواه بيان کرد: مسابقات اين رشته ساعت 10 صبح اول آذرماه در 2 گروه و در مرحله مقدماتي برگزار خواهد شد ، 10 صبح 2 آذرماه مسابقات مرحله نيمه نهايي آغاز مي شود و ساعت 10 صبح 4 آذرماه نيز شرکت کنندگان در فينال به مصاف هم مي روند.
وي تصريح کرد: در بازيهاي آسيايي سال 2002،  چين، کره و ازبکستان و در سال 2006 ، چين، ازبکستان و کره جنوبي اول تا سوم شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.