رقابت شاهو ناصري با دارنده مدال طلاي دوره گذشته المپيک آسيايي

شاهو ناصري نماينده کشورمان در رشته کانوکانادايي آبهاي آرام حريفان خود را شناخت.
بابک فرزام خواه رئيس کميته روابط عمومي در گوآنگجو گفت: شاهو ناصري به عنوان تنها نماينده ايران در رشته کانوکانادايي در بازيهاي آسيايي گوآنگجو با حريفان خود مسابقه خواهد داد.
وي ادامه داد: در مسافت 1000 متر شاهو با بيانگ از چين، هاي چين از کره ، چنچو از چين تايپه، ساکايوکي از ژاپن، مدادوف از قزاقستان، نوتسال از فيليپين ، فااوفان از تايلند، منکوف از ازبکستان و هوانگ هدن از ويتنام مسابقه خواهد داد.
فرزام خواه خاطر نشان کرد: منکوف از ازبکستان در دوره گذشته المپيک آسيايي مدال طلا را کسب کرده بود و مطمئناً شاهو ناصري رقابت سختي را در برابر اين حريف قدرتمند خواهد داشت.
وي افزود: در المپيک آسيايي سال 2002،  چين ، قزاقستان و ازبکستان و در سال 2006،  ازبک، قزاق و ژاپن مدالهاي طلا، نقره و برنز را در اين رشته به دست آورده اند.
فرزام خواه تصريح کرد: چيني هايي که در سال 2006 مدال به دست نياورده بودند، در اين دوره با توجه به ميزباني اميد زيادي به کسب مدال دارند.
وي ادامه داد: مسابقات اين رشته ساعت 10:20 اول آذرماه در مرحله مقدماتي و 2 آذر نيز مسابقات مرحله نيمه نهايي برگزار خواهد شد.
فرزام خواه گفت: شاهو ناصري در مسافت 200 متر نيز با ليجانگ از چين ، يانگ جول از کره شمالي ، تارا انبار از اندونزي، تاکاموتو از ژاپن، الکساندر از قزاقستان، هان هوا از کره جنوبي، خان تونجار از مغولستان، ايني از فيليپين، کيم يو از چين تايپه، ندتوف از ازبکستان و هوانگ از ويتنام مسابقه خواهد داد.
وي اظهار داشت: مسابقات مرحله مقدماتي اين مسافت اول آذرماه ساعت 14:20 در 2 گروه برگزار مي شود که صعودکنندگان 2 آذر ماه ساعت 14:10 در مرحله نيمه نهايي و ساعت 11 روز 5 آذرماه در فينال به مصاف هم مي روند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.