ترکيب نهايي قايقرانان تيم ملي اسلالوم فردا مشخص مي شود

تيم ملي اسلالوم زنان و مردان کشورمان که براي شرکت در مسابقات قهرماني آسيا و کسب سهميه المپيک به تايلند سفر کرده اند در شرايط بسيار خوب و ايده آل تمرينات خود را در 2 نوبت صبح و عصرپيگيري مي کنند. به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، مسابقات کسب سهميه المپيک 28 ارديبهشت ماه در شهر ناخونايوک 100 کيلومتري شهر بانکوک تايلند برگزار مي شود. در اين رقابتها 15 کشور آسيايي با هم به رقابت مي پردازند که تا کنون 9 تيم به همراه تيم ايران در محل مسابقات حاضر شده اند و خود را براي مسابقات آماده مي کنند.کشورهاي چين با 15 نفر ، چين تايپه با 13 نفر ، هنگ کنگ با 2 نفر ، هندوستان با 1 نفر ، اندونزي با 2 نفر ، ژاپن با 11 نفر ، قزاقستان با 3 نفر ، کره جنوبي با يک نفر ، مالزي با 4 نفر ، ميانمار با 3 نفر ، پاکستان با يک نفر ، فيليپين با يک نفر ، تايلند با 17 نفر ، ازبکستان با 15 نفر و تيم ملي کشورمان با 14 نفر در اين رقابتها حضور خواهند داشت.
تيم ملي کشورمان در هر 4 رشته K1 ، C1، C2در بخش مردان و K1 در بخش زنان به مصاف حريفان خود مي رود که طبق نظر هنري کوزاک سرمربي تيم تا کنون سلماز عباسي ، ليدا خليلي و منيره نصر در بخش زنان و مهدي نظري و همايون محمدپور در رشته K1 مردان به عنوان نفرات شرکت کننده در اين مسابقات انتخاب شده اند.
در اين مسابقات 3 مدال طلا، نقره و برنز انفرادي و 3 مدال در بخش تيمي به ورزشکاران برتر اهدا مي شود و از هر رشته تنها قايق اول جواز شرکت در مسابقات المپيک را کسب خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.