ايجاد شور و نشاط در جامعه مهمترين هدف ما در وزارت ورزش و جوانان است

همايش مشترک روساي فدراسيون هاي ورزشي با حضور دکتر عباسي وزير ورزش و جوانان بعدازظهر ديروز 15 فروردين ماه در سالن همايش هاي مجموعه ورزشي انقلاب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، همايش مشترک روساي فدراسيون هاي ورزشي به مناسبت آغاز سال جديد با حضور وزير و معاونان وزارت ورزش و جوانان و روسا، نواب رئيس و دبير فدراسيون ها برگزار شد.
وزير ورزش و جوانان در اين ديدار بيان کرد: ماموريت بسيار مهم و حساسي در وزارت ورزش و جوانان بر عهده ما نهاده شده که به صورت مستقيم با سلامت جوانان و ايجاد شور و نشاط در جامعه از طريق توسعه ورزش همگاني و تقويت ورزش قهرماني و حرفه اي سر و کار دارد.
محمد عباسي افزود: اگر ما به عنوان متوليان اين امر به خوبي ماموريت خود را بدانيم و به نقش و اهميت اين مهم پي ببريم خواهيم ديد که نقشي حساس و کليدي است. موفقيت در ورزش سبب شادکردن دل مردم مي شود و اين در جامعه وظيفه کمي نيست و ما بايد قدر اين موقيعت و اين جايگاه که نظام جمهوري اسلامي در اختيار ما قرار داده را بدانيم و تلاش کنيم تا هم سلامت جامعه افزايش يابد و هم از طريق قهرماني ها و افتخار آفريني ها دل مردم را شاد کنيم.
وي با اشاره به بعد اخلاقي و تربيتي ورزش اظهار داشت: ورزشکاران ما با توسل به ائمه اطهار پا به مسابقات جهاني و بين المللي مي گذارند و اين بسيار ارزشمند است ضمن اينکه قدر اين معرفت ورزشکاران خود را بدانيم و اين نکته را در نظر داشته باشيم که اين موقيعت بي نظير و اين معرفت خاص جوان مسلمان ايراني است.
عباسي به توسعه زير ساخت ها در ورزش اشاره کرد و افزود: به تمامي مديران کل استان ها اعلام شده که امسال بايستي به گونه ايي برنامه ريزي کنند که تمامي طرح هاي نيمه تمام ورزشي به اتمام برسد و تا پايان سال هيچ طرح نميه تمامي در ورزش کشور وجود نداشته باشد.
همچنين در اين همايش حميد سجادي گزارشي از عملکرد حوزه معاونت ورزش حرفه اي و قهرماني و مرضيه اکبرآبادي معاون توسعه و هماهنگي بانوان گزارشي از عملکرد اين حوزه ارائه کردند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.