برترينهاي رشته بادباني بر قله افتخار ايستادند

برترين هاي قايقراني در رشته بادباني المپيک 2008 در 12 رشته مشخص شدند.
بر اين اساس ،در RS:Xمردان تام اشلي از نيوزلند ، جولين بونتم از فرانسه دوم و شاهار زوباري از اسرائيل اول تا سوم شدند.
1 Tom Ashley New Zealand 52.0
2 Julien Bontemps France 53.0
3 Shahar Zubari Israel 58.0
در RS:Xزنان جيان يين از چين اول ، آلساندرا سنيني از ايتاليا دوم و بريوني شاو از انگلستان سوم شدند.
1 Jian Yin China 39.0
2 Alessandra Sensini Italy 40.0
3 Bryony Shaw Britain 45.0
در470 مردان ناتان ويلموت مالکولم پيج از استراليا، نيک روگرس و جو گلانفيلد ازانگلستان ، نيکولاس چاربونير و اليور بوست از فرانسه به مقام هاي اول تا سوم رسيدند.
1 Nathan Wilmot (Skipper) Australia 44.0
Malcolm Page (Crew)
2 Nick Rogers (Skipper) Britain 75.0
Joe Glanfield (Crew)
3 Nicolas Charbonnier (Skipper) France 78.0
Olivier Bausset (Crew)
در470 زنان اليس رچيچي و تسا پارکينسون از استراليا به مقام اول رسيد، مارسلين ديکنينگ و لوبک برخوت از هلند و فرناندا اليورا و ايزابل سون از برزيل دوم و سوم شدند.
1 Elise Rechichi (Skipper) Australia 43.0
Tessa Parkinson (Crew)
2 Marcelien de Koning (Skipper) Netherlands 53.0
Lobke Berkhout (Crew)
3 Fernanda Oliveira (Skipper) Brazil 60.0
Isabel Swan (Crew)
در Laserمردان پاول گوديسون از انگلستان ، وسيليج بوگار از اسلووني و ديگو رومرو از ايتاليا اول تا سوم شدند.
1 Paul Goodison Britain 63.0
2 Vasilij Zbogar Slovenia 71.0
3 Diego Romero Italy 75.0
در Star مردان انگلستان اول شد، برزيل به مقام دوم رسيد و سوئد در رده سوم جاي گرفت.
1 Iain Percy (Skipper) Britain 45.0
Andrew Simpson (Crew)
2 Robert Scheidt (Skipper) Brazil 53.0
Bruno Prada (Crew)
3 Fredrik Loof (Skipper) Sweden 53.0
Anders Ekstrom (Crew)
در Laser Radial آنا تونيلايف از آمريکا ، جينتر از ليتواني و ليجيا از چين اول تا سوم شدند.
1 Anna Tunnicliffe United States 37.0
2 Gintare Volungeviciute Lithuania 42.0
3 Lijia Xu China 50.0
در Ynglingزنان انگلستان، هلند و يونان اول تا سوم شدند.
1 Sarah Ayton (Skipper) Britain 24.0
Sarah Webb (Crew 1)
Pippa Wilson (Crew 2)
2 Mandy Mulder (Skipper) Netherlands 31.0
Annemieke Bes (Crew 1)
Merel Witteveen (Crew 2)
3 Sofia Bekatorou (Skipper) Greece 48.0
Sofia Papadopoulou (Crew 1)
Virginia Kravarioti (Crew 2
در Mixed Finn انگلستان اول شد، آمريکا دوم و فرانسه سوم شدند.
1 Ben Ainslie Britain 23.0
2 Zach Railey United States 45.0
3 Guillaume Florent France 58.0
در Mixed Tornadoاسپانيا ، استراليا و آرژانتين اول تا سوم شدند.
1 Fernando Echavarri (Skipper) Spain 44.0
Anton Paz (Crew)
2 Darren Bundock (Skipper) Australia 49.0
Glenn Ashby (Crew)
3 Santiago Lange (Skipper) Argentina 56.0
Carlos Espinola (Crew)
در Mixed 49erدانمارک به مقام قهرماني رسيد، اسپانيا در رده دوم جاي گرفت و آلمان سوم شد.
1 Jonas Warrer (Skipper) Denmark 61.0
Martin Kirketerp Ibsen (Crew)
2 Iker Martinez de Lizarduy (Skipper) Spain 64.0
Xabier Fernandez (Crew)
3 Jan Peter Peckolt (Skipper) Germany 66.0
Hannes Peckolt (Crew)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.