چهارمين مرحله اردوي آمادگي تيم ملي کانوپولوي بانوان برگزار خواهد شد

چهارمين مرحله اردوي آمادگي تيم ملي کانوپولوي بانوان به منظور حضور موفق در مسابقات قهرماني جهان از 27 فروردين ماه در درياچه آزادي برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، کانوپولوکاران بانوي کشورمان پس از کسب مدال طلا در مسابقات قهرماني آسيا و راه يابي به مسابقات قهرماني جهان خود را براي حضور موفق در اين رقابت ها آماده مي کنند. مسابقات قهرماني جهان کانوپولو شهريور ماه به ميزباني لهستان برگزار خواهد شد. به همين منظور تيم ملي کانوپولوي بانوان کشورمان چهارمين مرحله اردوي آمادگي خود با حضور 13 قايقران از 27 فروردين ماه در درياچه آزادي آغاز خواهد کرد. اين مرحله از اردوي آمادگي تيم ملي کانوپولوي بانوان به مدت 3 هفته و تا 16 ارديبهشت ماه ادامه خواهد يافت.
دلارام مرزآبادي و فرشته حسيني از تهران، بهنوش رحماني، شيوا مولوي نيا و ريحانه عمرو از اصفهان، زهرا اصلاني از مرکزي، الهام تحقيقي و حسنات موسوي از خراسان رضوي، الهه پورعبديان و رابعه خداپرست از گيلان، جمليه طهماسبي از مازندران، صبا رحمتي از لرستان و سونيا گماري از کرمانشاه نفرات دعوت شده به اين اردو هستند که زير نظر اميد رفيع نيا مربي و مريم سرخاني کمک مربي اين تيم تمرينات خود را انجام خواهند داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.