دنيامالي هميشه از ورزشکارانش حمايت مي کند

کاياک سوار تيم ملي آبهاي آرام گفت: روحيه مهمترين مسئله اي است که پس از حضور دنيامالي در تمرينات ما ديده مي شود. چند روزي است با انتخاب دنيامالي تمرينات خوبي انجام مي دهيم و شرايطمان از نظر روحي خيلي خوب شده است.
فرزين اسدي ادامه داد: مراحل متعدد تمريني را پشت سر گذاشتيم. اما از نظر آمادگي بدني به هر حال در فصل سرد سال قرار داريم و بايد تمرينات استقامتي را انجام دهيم ولي تاکنون فقط بدنسازي و تمرينات داخل سالن داشتيم.
وي افزود: خوشبختانه دنيامالي شرايط ورزشکار و قايقراني را به خوبي درک مي کند و از زمان حضور وي تمرينات داخل آب را شروع کرديم. اينکه مدير فدراسيون از ورزشکارش حمايت کند تاثير بسزايي در روحيه ورزشکار دارد.
اسدي بيان کرد: متاسفانه در 20 ماه گذشته شرايط خوبي نداشتيم. وقتي هم مشکلات را با مسئولين در ميان مي گذاشتيم برخورد خوبي با ما نمي شد اما اکنون وضعيت فرق کرده است.
وي اظهار داشت: دنيامالي با ما صحبت کرد و مي دانيم که بايد تمرينات را با قدرت ادامه دهيم. فاصله باقي مانده تا بازيهاي آسيايي بسيار کم است و بايد به بهترين نحو تمرينات را انجام دهيم.
اسدي تصريح کرد: البته با روحيه خوبي که در ما ايجاد شده قطعا مي توانيم موفق عمل کنيم. شرايط به گونه ايست که با جان و دل تمرين مي کنيم و مي خواهيم نسبت به بازيهاي آسيايي دور گذشته نتايج بهتري داشته باشيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.