قايقرانان تمرينات خود را دنبال مي کنند

ملي پوشان پسر روئينگ کشورمان در ادامه تمرينات خود از فردا 23 ارديبهشت ماه دومين مرحله اردوهاي آماده سازي را در زنجان آغاز خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، دومين مرحله اردوي تيم ملي روئينگ آقايان از فردا 23 ارديبهشت ماه تا 12 خرداد با حضور 13 قايقران در زنجان برگزار خواهدشد.
محسن شادي، اتابک پيشيار، طاهر کبوتري، افشار حيدري، ميثم جوهري، مصطفي احمدي و عاقل حبيبيان از آذربايجان غربي، نيما بن يعقوب از گيلان، مجتبي شجاعي ، مسعود محمدي و ميثم رضايي از زنجان و فردين حسنوند و سعيد عادلي از لرستان به سرمربيگري ليوچيون و علي اسدي به عنوان کمک مربي تمرينات خود را پيگيري مي کنند.
دختران تيم ملي روئينگ نيز از 3 روز گذشته در انزلي وارد اردو شده اند و تمرينات خود را آغاز کرده اند.
هما حسيني از کرمانشاه، مينا اميني از خراسان شمالي، بهاره عليمرادي و فاطمه خلج هدايتي از تهران، نسيم بن يعقوب، شادي فرج پور، مونا فيضي، لاله مسافري، فاطمه ابرغم، حميرا برزگر، لادن نائبي، شعله خداپرستي و نازنين ملايي از گيلان، ناهيد نوبخت از آذربايجان شرقي، بهناز مرادخاني از زنجان به سرمربيگري نورمن بارت، مربيگري مريم حيدريه کهن و صحرا ذوالقدر و مائده شريفي دستيار مربيان خود تمريناتشان را در انزلي تمرين مي کنند.
ملي پوشان دختر و پسر کشورمان مسابقات قهرماني زير 23 سال جهان در چک مورخ 30 تير لغايت 5 مردادماه و رقابتهاي قهرماني بزرگسالان جهان در لهستان مورخ30 مرداد لغايت 9 شهريور را پيش رو دارند که با موافقت هيات رئيسه يک هفته زودتر به چک خواهند رفت و بعد از برگزاري مسابقات از آنجا مستقيما به لهستان اعزام مي شوند. اواخر شهريور ماه نيز به منظور برگزاري اردوي تدارکاتي به چين مي روند و تا زمان آغاز مسابقات قهرماني آسيا در تايوان تمريناتشان را دنبال مي کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.