تهران الف مقتدرانه قهرمان شد

سومين دوره مسابقات قهرماني کشور دراگون بت آقايان پنجشنبه ١٩ ارديبهشت ماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي برگزار شد .به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب در اين دوره از مسابقات که حکم انتخابي تيم ملي را نيز داشت ٣٤٠ قايقران در قالب ١٣ تيم از استانهاي گيلان – خراسان رضوي- فارس- بوشهر- لرستان – مازندران – خوزستان – هرمزگان – خراسان شمالي – آذربايجان شرقي – اصفهان و از تهران نيز ٢ تيم با هم به رقابت پرداختند. در دور اول اين مسابقات که در مسافت ١٠٠٠ متر برگزار گرديد تيم ها در ٢ هيت ٤ تيمه و يک هيت ٥ تيمه با هم پيکار کردند که در نهايت تيم تهران الف با ٤ دقيقه و ٢٠ ثانيه و ٨٩ صدم ثانيه مقام اول- تيم گيلان تنها با چند صدم ثانيه اختلاف و با ٤:٢١:٣١ دوم -تهران ب با ٤:٢٣:٩٧ مقام سوم را از آن خود کردند. همچنين خراسان رضوي – بوشهر و فارس مقام هاي بعدي را به دست آوردند.
شايان ذکر است در دومين دوره اين مسابقات که سال گذشته برگزار شد ١٦ تيم حضور داشتند که تيم هاي زنجان- قزوين و گلستان غايبان سومين دوره هستند و تيم هاي خراسان شمالي و تهران ب امسال در مسابقات حضور دارند.
در ادامه اين رقابتها و در مسافت ٥٠٠ مترتهران الف با زمان ٢:٠٣:٣٠ اول شد . تيم گيلان با زمان ٢:٠٣:٦٠ مقام دوم را از آن خود کرد و تيم مازندران با زمان ٢:٠٤:٢٣ در رده سوم جاي گرفت. تيم هاي خوزستان – اصفهان – خراسان رضوي – لرستان نيز در رده هاي چهارم تا هفتم قرار گرفتند.
در دوره قبل اين رقابتها (سال گذشته) در مسافت ٥٠٠ متر تيمهاي تهران با زمان 2:05.68 -گيلان با زمان 2:06.68 و خوزستان با زمان 2:07.37 مقامهاي اول تا سوم را کسب کرده بودنددر مسافت ٢٠٠٠ متر نيز تهران الف با زمان ١٠:١١:٩٤ اول – گيلان با زمان ١٠:١٩:٢٠ دوم و بوشهر با زمان ١٠:٣٢:٢٨ سوم شدند.
در دوره قبل اين رقابتها نيز تهران با زمان 9:17.4١ – گيلان با9:23.30 و کرمانشاه با زمان 9:34.91 اول تا سوم شده بودند .
در نهايت تيم تهران الف با ٤٢ امتياز به عنوان قهرمان اين رقابتها معرفي شد . تيم گيلان با ٣٦ امتياز به مقام دوم دست يافت و تهران ب با ٢٧ امتياز در رده سوم جاي گرفت. تيم خراسان رضوي نيز با ٢٧ امتياز و به دليل اختلاف در صدم ثانيه با تيم سوم به مقام چهارم رسيد.
لازم به يادآوري است در دوره قبل اين مسابقات تيمهاي تهران – گيلان و مازندران عنوان هاي اول تا سوم را به دست آورده بودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.