هفته اول ليگ برترکانوپولوي مردان پايان يافت

هفته اول ليگ برترکانوپولوي مردان با صدرنشيني مقاومت بسيج کرج به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در روز دوم و پاياني هفته اول اين رقابتها که از ساعت 10 پنج شنبه 29 مردادماه آغاز شد تيمهاي نفت فلات قاره و ملوان انزلي به مصاف هم رفتند و در نهايت اين بازي با نتيجه 4 بر 2 به سود نفت فلات قاره به پايان رسيد. در دومين ديدار نيز پاس گيلان ، بنادر و دريانوردي نوشهر را با نتيجه 2 بر صفر از پيش رو برداشت.
در ديگر ديدارها نفت فلات قاره با نتيجه 5 بر صفر پاس گيلان را برد، بنادر و کشتيراني مازندران و ملوان نيروي دريايي انزلي با نتيجه 10 – يک به سود ملوان به کار خود پايان دادند، نفت فلات قاره با 7 گل بنادر و دريانوردي نوشهر را درهم کوبيد و نوشهر نيز تنها يک گل به ثمر رساند و در آخرين ديدار ملوان نيروي دريايي انزلي 5 بر 4 پاس گيلان را شکست داد.
در پايان هفته اول مقاومت بسيج کرج با انجام 3 بازي، کسب 3 برد، 9 امتياز ، تفاضل گل 13+ و به دليل گل زده بيشتر در رده اول جاي گرفت، نفت فلات قاره نيز با انجام 3 بازي ، کسب 3 برد، 9 امتياز و تفاضل گل 13+ دوم شد و هيات قايقراني بابلسر با انجام همين تعداد بازي، 2 برد و يک باخت به دست آورد که با 6 امتياز و تفاضل گل 8+ سوم شد. تيمهاي ملوان نيروي دريايي انزلي با 6امتياز، هيات خوزستان با 3 امتياز، پاس گيلان با 3 امتياز، بنادر و دريانوردي نوشهر و هيات قزوين نيز هرکدام بدون امتياز در رده هاي بعدي قرار گرفته اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.