دو عضو ارشد فدراسيون جهاني و کنفدراسيون آسيايي قايقراني به ايران مي آيند

دو عضو ارشد فدراسيون جهاني و کنفدراسيون آسيايي قايقراني به منظور بازديد از امکانات موجود در درياچه مجموعه ورزشي آزادي جهت مسابقات انتخابي المپيک به ايران مي آيند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، با توجه به اينکه ايران مهر ماه سال آينده ميزبان مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک در رشته آبهاي آرام مي باشد، جابا سانتو مديرفني فدراسيون جهاني و کندا رئيس کميته آبهاي آرام کنفدراسيون آسيايي قايقراني به ايران مي آيند تا از امکانات موجود در درياچه مجموعه ورزشي آزادي، محل برگزاري اين رقابتها بازديد و شرايط موجود را ارزيابي کنند.
جابا سانتو يکي از با سابقه ترين افراد در فدراسيون جهاني قايقراني مي باشد که در جريان مسابقات قهرماني آسيا که در تهران برگزار شد، به ايران آمده بود، فردا 16 دي ماه براي هشتمين بار به کشور عزيزمان خواهد آمد تا از نزديک از آخرين وضعيت و امکانات فدراسيون و درياچه آزادي، محل برگزاري مسابقات ديدن به عمل آورد.
سانتو در سال گذشته در گزارش به مسئولين فدراسيون جهاني سطح برگزاري مسابقات را در حد و اندازه مسابقات قهرماني جهان اعلام کرده بود، همچنين جهشي که در سالهاي اخير در قايقراني ايران رخ داده را غيرقابل باور عنوان کرد.
همچنين، کندا رئيس کميته آبهاي آرام کنفدراسيون قايقراني آسيا نيز شنبه 18 دي ماه وارد ايران خواهد شد تا از امکانات موجود در درياچه مجموعه ورزشي آزادي بازديد کرده و در رابطه با برگزاري مسابقات انتخابي المپيک با احمد دنيامالي رئيس فدراسيون قايقراني ايران جلسه اي برگزار کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.