با بازگشت دنيامالي فضاي مناسبي در تيم ملي ايجاد شده است

ملي پوش آبهاي آرام کشورمان گفت: خدا را شکر شرايط تمريني بسيار خوب شده است. از آخر بهمن هم ادامه اين مرحله از اردو را در ماهشهر برگزار خواهيم کرد.
سعيد فضل اولي بيان کرد: تمرينات قايقراني وضعيت خاص خودش را دارد. ما بايد در فصل سرد در منطقه اي که هواي خوبي دارد تمريناتمان را دنبال کنيم. خوشبختانه با حضور دنيامالي اين شرايط مهيا شده و در چند روز آينده به يکي از مناطق جنوب کشور مي رويم تا تمرينات را در آنجا ادامه دهيم.
وي تاکيد کرد: در حال حاضر از نظر بدني شرايط نسبتا خوبي داريم اما بايد بيشتر پارو بزنيم. ما تقريبا 2 ماه است که تمرين داخل آب نداشتيم و داخل سالن تمرينات بدنسازي و ارگومتر را انجام داديم.
فضل اولي ادامه داد: درست است که فرصت زيادي را براي آماده سازي از دست داديم اما با حضور دنيامالي در فدراسيون و روحيه اي که در تمام بچه ها ايجاد شده شرايط فرق کرده و مي توانيم بهتر تمرين کنيم و نتايج خوبي بگيريم.
وي افزود: فکر مي کنم احساسي که من در حال حاضر دارم همه بچه ها داشته باشند و با روحيه بالا تمرين کنند. شادابي در تمرينات ما موج مي زند در حالي که تا چند هفته پيش انگيزه چنداني براي تمرين نداشتيم.
فضل اولي اظهار داشت: به هر حال دنيامالي سال ها در فدراسيون قايقراني کار کرده و با شرايط اين ورزش کاملا آشنا است. قطعا حضور وي تاثير مثبتي در تمام مسائل مربوط به قايقراني خواهد گذاشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.