موفقيت کانوپولو اراک حاصل تلاش و هميت مربيان و قايقرانان استان است

تيم کانوپولوي استان مرکزي براي دومين سال متوالي موفق به کسب عنوان قهرماني در مسابقات قهرماني کشور شده است. رئيس هيات قايقراني استان مرکزي اين موفقيت را نتيجه برنامه ريزي بلندمدت و تلاش و هميت مربيان و ورزشکاران استان مي داند.
رئيس هيات قايقراني استان مرکزي با اشاره به تمرين مداوم تيم کانوپولوي اين استان در طول سال عنوان کرد: تلاش قايقرانان مرکزي بسيار ستودني است. آن ها فقط به عشق کانوپولو تمرين مي کنند و اين تلاش و هميتي که دارند موجب موفقيت تيم در 2 سال متوالي در مسابقات قهرماني کشور شده است.
محسن غلاميان ضمن تاکيد بر حضور 4 قايقران مرکزي در تيم ملي کانوپولو اظهار داشت: در حال حاضر 1 قايقران در تيم جوانان و 3 قايقران در تيم بزرگسالان داريم که جزو نفرات اصلي تيم ملي هستند البته معتقدم بقيه بچه ها هم ظرفيت ملي پوش شدن را دارند.
وي ادامه داد: رمز موفقيت کانوپولوي مرکزي غيرت و هميت بچه ها است و ما هم در حد توان از فعاليت هايشان حمايت مي کنيم.
رئيس هيات قايقراني مرکزي از ادامه روند استعداديابي و جذب جوانان استان خبر داد و افزود: با شناسايي و جذب نوجوانان مستعد پشتوانه خوبي براي تيم بزرگسالان داريم و با اين شرايط کانوپولوي استان مرکزي هميشه جزو بهترين هاي کشور فعاليت خواهد کرد.
غلاميان از تلاش براي راه اندازي رشته آبهاي آرام در استان خبر داد و تصريح کرد: در تلاش هستيم تا رشته آبهاي آرام را در استان فعال کنيم. پايگاه هايي در خمين، شازند و تفرش شناسايي کرديم و اميدواريم به زودي فعاليت در آبهاي آرام را نيز آغاز کنيم.
وي در خصوص رشته هاي فعال قايقراني استان يادآور شد: به جز کانوپولو شرايط اسلالوم در مرکزي خصوصا در بخش بانوان مطلوب است و بانوان ما در مسابقات کشوري مقام هاي خوبي بدست مي آورند. در تلاش هستيم در بخش اسلالوم آقايان نيز فعاليت بيشتري داشته باشيم.
غلاميان ضمن تاکيد بر کمبود منابع آبي در دسترس استان براي فعاليت قايقراني تشريح کرد: شرايط سختي به دليل کم آبي داريم و منابع آبي که مي توان استفاده کرد هم از مرکز استان فاصله دارند و در دسترس نيستند اما همه تلاشمان را مي کنيم تا از ظرفيت ها موجود نهايت استفاده را داشته باشيم و جوانان استان هم نشان داده اند که لياقت اين توجه را دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.