براي حضور در فينال به المپيک خواهم رفت

 

احمدرضا طالبيان پس از کسب سهميه المپيک در کاياک يکنفره 1000 متر در مسابقات قهرماني آسيا تهران تمريناتش را براي حضور در المپيک ادامه داده است. وي پس از انجام تمرينات سخت و حضور در اردوي يک ماهه مالزي در تست انتخابي 25 فروردين ماه توانست از سهميه خود دفاع و حضورش در المپيک لندن را قطعي کند.
قايقران اعزامي به المپيک لندن گفت: با توجه به شرايط آب و هوايي و باد رکورد خوبي کسب کردم هرچند که انتظار بيشتري از خودم داشتم.
احمدرضا طالبيان ادامه داد: تمريناتم را با قدرت ادامه مي دهم. هدفم حضور در فينال المپيک است. براي اينکه بتوانم اين موفقيت را کسب کنم بايد رکوردم را به 3:30 دقيقه برسانم که با اين روند تمرينات فکر مي کنم بتوانم اين کار را انجام دهم.
وي بيان کرد: براي آمادگي بيشتر قبل از المپيک به مسابقات کاپ جهاني اعزام خواهيم شد. تمام قايقراناني که در المپيک حاضر خواهند بود در اين مسابقات شرکت مي کنند و فرصت مناسبي است تا خودم را محک بزنم.
طالبيان ادامه داد: حريفانم را کاملا مي شناسم بارها در مسابقات کاپ و قهرماني جهان با آن ها رقابت کرده ام. مسابقات کاپ هم زمان خوبي است تا از آخرين وضعيت آمادگي آن ها اطلاع پيدا کنم. مي خواهم با قدرت کامل راهي المپيک شوم تا بهترين نتيجه را کسب کنم.
وي اظهار داشت: از آسيا حريفي در المپيک ندارم چون تنها نماينده آسيا هستم. حريفان آسيايي ام نمي توانند با من رقابت کنند. در آخرين مسابقه 6 ثانيه با نفر دوم فاصله داشتم.
طالبيان ادامه داد: مهمترين حريفانم از کشورهاي کانادا، سوئد، نروژ و آلمان هستند. گرچه همه آنهايي که به المپيک راه پيدا مي کنند بهترين هاي جهان هستند و رقابت در اين مسابقه در بالاترين سطح جهان خواهد بود.
وي خاطرنشان کرد: حضور در المپيک يک افتخار است. اما من فقط براي حضور به المپيک اعزام نمي شوم و هدفم فينال اين مسابقات است. تمريناتم را مستمر دنبال مي کنم و تمام تلاشم را براي کسب بهترين نتيجه را به کار خواهم بست.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.