قايقرانان ايران به مرحله ماقبل نيمه نهايي راه يافتند

در پايان روز اول مسابقات روئينگ قهرماني بزرگسالان جهان ، قايقرانان ايران به مرحله ماقبل نيمه نهايي راه پيدا کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين رقابتها که از ديروز در شهر پوزنان کشور لهستان آغاز شده است پاروزنان کشورمان به مصاف حريفان خود رفتند که در نهايت در رشته سنگين وزن يکنفره زنان بهاره عليمرادي با آسنسيورنورا دومينگز از اسپانيا . اوبرادوويچ از صربستان، کارستن خودوتوويچ از بلاروس، جوليا لوينا از روسيه، فريدا اسونسون از سوئد مصاف کرد. در پايان اين مسابقه کارستن خودوتوويچ از بلاروس با زمان 87/29/7 ، جوليا لوينا از روسيه با زمان 78/31/7 ، اوبرادوويچ از صربستان با زمان 83/32/7 ، فريدا اسونسون از سوئد، آسنسيورنورا دومينگز از اسپانيا و بهاره عليمرادي از ايران با زمان 18/24/8 مکان هاي اول تا ششم را به دست آوردند. عليمرادي پس از قرار گرفتن جايگاه ششم به مرحله ماقبل نيمه نهايي راه يافت که در اين مسابقه ساعت 15 امروز به مصاف کاترين تاراسنکو از اوکراين، آگاتا گراماتيکا از لهستان، جوليان دمچيت از آلمان، فريدا اسونسون از سوئد و مارکات شوموي از آمريکا خواهد رفت و در صورت کسب مقام هاي اول تا سوم به براي صعود به فينال A و B به مرحله نيمه نهايي راه پيدا خواهد کرد.
در رشته سنگين وزن يکنفره مردان مجتبي شجاعي به مصاف مينداگاس گريسکنيس از ليتواني، آريل سوآرز از آرژانتين، اولاف توفت از نروژ، ماکسيم شائوچنکا از بلاروس و اسکار واسکوئز اوچوآ از شيلي رفت که در نهايت اولاف توفت از نروژ با زمان 45/56/6 اول، مينداگاس گريسکنيس از ليتواني با زمان 55/58/6 دوم و
آريل سوآرز از آرژانتين با زمان 52/07/7 سوم شدند. شجاعي نيز در اين رقابت با زمان 43/32/7 در مکان ششم ايستاد و به مرحله ماقبل نيمه نهايي رسيد . مجتبي شجاعي ساعت 30/15 امروز در مرحله ماقبل نيمه نهايي با پيتر لامربرت از آفريقاي جنوبي، مينداگاس گريگنيس از ليتواني، ماتياس روچه از آلمان و حيدر نوزاد از عراق رقابت خود کرد تا در صورت کسب مقام اول تا سوم به نيمه نهايي فينالهاي A و B و در غير اين صورت براي رسيدن به فينالهاي C و D تلاش کند.
محسن شادي در اولين مسابقه خود به مصاف آرتيوم کودرياشو از ازبکستان، چاند سينگ از هند، فيليپ ليال آترو از شيلي، دونسان گرنت از نيوزلند، واه سسو از هنگ کنگ رفت. در اين رقابت دونسان گرنت از نيوزلند با زمان 72/05/7 اول شد و مستقيما به مرحله نيمه نهايي رسيد، فيليپ ليال آترو از شيلي با زمان 90/14/7 دوم و محسن شادي از کشورمان با زمان 91/19/7 سوم شد.
شادي در مرحله ماقبل نيمه نهايي با جيور الحيفي از عراق، جسوز گنزالز آلوارز از اسپانيا، آدام فري من پاسک از انگلستان و کودي لوري از آمريکا مسابقه خواهد داد. شادي در صورت کسب عنوان اول يا دوم به مرحله نيمه نهايي فينالهاي A و B را پيدا خواهد کرد و در غير اين صورت بايد براي رسيدن به فينالهاي C و D به مصاف حريفان خود رود.
در مرحله مقدماتي نيز در رشته دونفره سبک وزن مردان و در گروه 2 که ساعت 06/14 امروز برگزار خواهد شد، پدروفراگا و ننو مندز از پرتغال، مارکلو مياني و اليا لوئيني از ايتاليا، راب ويليامز و پائول ماتيک از انگلستان، نمانجا نسيک و ميلوس استانوجويک از صربستان و محسن شادي و طاهر کبوتري از کشورمان با يکديگر مسابقه مي دهند.
در گروه يک رشته سنگين وزن چهارنفره مردان نيز مجتبي شجاعي، ميثم جوهري، نيما بن يعقوب و فردين حسنوند از کشورمان با ديويد سيان، مارتين سينکويچ، دامير مارتين و والنت سينکويچ از کرواسي، لوکا چزي، لوکا آگامنوني، ماتئو استفاني و سيمونه رائينري از ايتاليا، اليوت هوي از آمريکا، ساموئل استيت ، ويليام ميلر و گلن اوچال از آمريکا همگروه شدند. اين مسابقه ساعت 15 امروز برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.