روئينگ سواران کشورمان در دور مقدماتي به مصاف رقبا رفتند

مسابقات روئينگ قهرماني آسيا با رقابت روورهاي کشورمان از امروز 2 مهرماه در پکن چين آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، نمايندگان کشورمان در دور مقدماتي مسابقات روئينگ قهرماني آسيا در چين به مصاف حريفان خود رفتند.

در روئينگ دونفره تک پاروي مردان فرهاد کربلائي قلي زاده و فرزاد کربلائي قلي زاده به مصاف رقبايي از هنگ کنگ، هند و اندونزي رفتند و با زمان 7:04.25 دقيقه در رده چهارم قرار گرفتند و به شانس مجدد راه يافتند.

مهسا جاور در روئينگ تکنفره سنگين وزن بانوان با حريفاني از کره، قطر، ويتنام و اندونزي رو به رو شد و در نهايت با زمان 7:52.38 دقيقه در رده نخست قرار گرفت و مستقيما به فينال A راه پيدا کرد.

در روئينگ چهارنفره مردان خشايار عباس آبادي، سياوش سعيدي، مجتبي شجاعي و امير رهنما با حريفاني از هنگ کنگ، بنگلادش و چين رقابت کردند و در نهايت با زمان 6:06.05 دفيفه در رده سوم قرار گرفتند و به شانس مجدد راه پيدا کردند.

عاقل حبيبيان در روئينگ تکنفره سبک وزن با حريفاني از تاينلد، بنگلادش، فيليپين و هنگ کنگ رو به رو شد و در نهايت با زمان 7:15.43 دقيقه در رده نخست ايستاد و به نيمه نهايي راه پيدا کرد.

در روئينگ دونفره سنگين وزن بانوان نازنين ملائي و نازنين رحماني با حريفاني از هنگ کنگ، قزاقستان و چين رو به رو شدند و در پايان با زمان 7:24.39 دقيقه در رده دوم قرار گرفتند و به شانس مجدد صعود کردند.

اين رقابت ها فردا 3 مهرماه با برگزاري ادامه دور مقدماتي در پکن پيگيري مي شود.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.