قايقرانان ايران امروز براي راهيابي به نيمه نهايي مسابقه مي دهند

در روز سوم مسابقات روئينگ قهرماني بزرگسلان جهان قايقرانان ايران امروز براي رسيدن به مرحله نيمه نهايي به مصاف حريفان خود مي روند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، قايقرانان کشورمان امروز و در روز سوم اين رقابتها براي صعود به مرحله نيمه نهايي به مصاف حريفان خود مي روند. بر اين اساس بهاره عليمرادي در رشته يکنفره سنگين وزن زنان ساعت 15 به مصاف کاترين تاراسنکو از اوکراين، آگاتا گراماتيکا از لهستان، جوليان دمچيت از آلمان، فريدا اسونسون از سوئد و مارکات شوموي از آمريکا خواهد رفت و در صورت کسب مقام هاي اول تا سوم به براي صعود به فينال A و B به مرحله نيمه نهايي راه پيدا خواهد کرد.
مجتبي شجاعي ساعت 30/15 در رشته يکنفره سنگين وزن مردان با پيتر لامربرت از آفريقاي جنوبي، مينداگاس گريگنيس از ليتواني، ماتياس روچه از آلمان و حيدر نوزاد از عراق رقابت خود کرد تا در صورت کسب مقام اول تا سوم به نيمه نهايي فينالهاي A و B و در غير اين صورت براي رسيدن به فينالهاي C و D تلاش کند.
محسن شادي نيز در رشته يکنفره سبک وزن مردان با جيور الحيفي از عراق، جسوز گنزالز آلوارز از اسپانيا، آدام فري من پاسک از انگلستان و کودي لوري از آمريکا مسابقه خواهد داد. شادي در صورت کسب عنوان اول يا دوم به مرحله نيمه نهايي فينالهاي A و B را پيدا خواهد کرد و در غير اين صورت بايد براي رسيدن به فينالهاي C و D به مصاف حريفان خود رود.
ديروز دوم شهريور ماه قايقرانان ايران به مصاف حريفان خود رفتند که در مرحله مقدماتي رشته دونفره سبک وزن مردان در گروه 2 ، راب ويليامز و پائول ماتيک از بريتانيا با زمان 42/6/7 اول، مارکلو مياني و اليا لوئيني از ايتاليا با زمان 8/11/7 دوم و نمانجا نسيک و ميلوس استانوجويک از صربستان با زمان 62/17/7سوم شدند. در اين رقابت پدرو فراگا و ننو مندز از پرتغال چهارم و محسن شادي و طاهر کبوتري از ايران با زمان 90/39/7 پنجم شدند و به مرحله ماقبل نيمه نهايي راه يافتند.
تيم دونفره ايران ساعت 12/13 دقيقه فردا به مصاف زلاتکو کارايوانو و واسيل وتيانو از بلغارستان، استفان جنسن و هنريک استفانسن از دانمارک، ماتز ماسيک و جيور سيوت از اسلواني، نمانجا نسيک و ميلوس استانوجويک از صربستان و ماريوز استاکزوک و روبرت سيگز از هلند خواهند رفت.
در گروه يک رشته سنگين وزن چهارنفره مردان نيز مجتبي شجاعي، ميثم جوهري، نيما بن يعقوب و فردين حسنوند از کشورمان با زمان 71/03/7 در رده پنجم ايستادند. در اين گروه ديويد سيان، مارتين سينکويچ، دامير مارتين و والنت سينکويچ از کرواسي با زمان 80/51/6 اول ، پيتر بوزلا ، پيتر ويتاسک ، ديويد جيرکا و توماس کاراس از چک با زمان 75/16/6 دوم و لوکا چزي، لوکا آگامنوني، ماتئو استفاني و سيمونه رائينري از ايتاليا با زمان 91/16/6 سوم شدند.
در مرحله ماقبل نيمه نهايي تيم چهارنفره کشورمان با ايگور کزمين، ولاديمير لاتين، تونواندرکسون و آندريا جيمسي از استوني،نيک هودسون، جريد بيد ول، ديويد کراوشاي و دانيل نونان از استراليا، اليوت هوي، گلن اوچال، ويليام ميلر و ساموئل استيت از آمريکا، برندان کرين، مارکوس باتمان، کارلوس کوسينس و سام تاونسند از انگلستان همگروه شدند و ساعت 36/13 دقيقه فردا به مصاف حريفان خواهند رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.