در صورت موافقت هيات رئيسه به مالزي خواهيم رفت

مدير تيم هاي ملي قايقراني آبهاي آرام کشورمان گفت: براي کسب موفقيت در مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک بهترين تمرينات را انجام خواهيم داد.
ايرج اقليمي بيان کرد: بعد از بازگشت از بازيهاي آسيايي گوآنگجو با توجه به 3 سال تمرين مداوم، قايقرانان به استراحت نياز داشتند. پس از اين استراحت مجدداً به اردو فراخوانده شدند و با انجام تمرينات قدرتي و استقامتي به آمادگي نسبي رسيدند که در اردوي بعد نيز که از هفته آينده آغاز مي شود، آمادگي بدني خود را به دست خواهند آورد.
وي ادامه داد: پيشنهاد اعزام به مالزي را نيز براي انجام تمرينات داخل آب به فدراسيون داده ايم که در صورت تصويب هيات رئيسه به مالزي خواهيم رفت.
اقليمي تصريح کرد: سال آينده علاوه بر مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک، کاپها و مسابقات قهرماني جوانان و بزرگسالان جهان را پيش رو داريم که بايد در مسابقات قهرماني جهان شرکت کنيم تا اجازه حضور در مسابقات انتخابي المپيک را به ما دهند.
وي اظهار داشت: کار ما براي موفقيت در اين مسابقات بسيار سخت است، ما بايد روي رشته هايي که شانس بيشتري براي کسب سهميه دارند، تمرکز بيشتري کرده و نبايد احساسي عمل کنيم.
وي افزود: البته رشته کاياک چهارنفره بايد در مسابقات قهرماني جهان جزء 10 قايق برتر شود تا بتواند سهميه المپيک را کسب کند که انجام آن نيز کار آساني نيست.
مدير تيم هاي ملي قايقراني کشورمان گفت: با اعلام فدراسيون جهاني مسافتهاي 200 و 1000 متر در المپيک خواهد بود که اين مسئله کار ما را با توجه به اينکه در مسافت 200 متر با مشکل مواجه هستيم سخت تر مي کند.
وي ادامه داد: البته مشکل اساسي ما در مسافت 200 متر نيروهاي جوانمان هستند. حجم عضلات و قدرت در سرعت مهم هستند ولي بچه هاي ما جوان و درحال رشد هستند. بايد روي آنها کار کرد تا بتوانند در سالهاي آينده به موفقيت برسند.
اقليمي در رابطه با حريفان قايقرانان ايران در مسابقات قهرماني آسيا بيان کرد: حريفان اصلي ما در گوآنگجو مشخص شدند. آنها در اين مدت دست روي دست نمي گذارند. آنهايي که از ما عقب ترند سعي مي کنند به ما برسند و آنهايي که جلوترند در صدد حفظ آن برمي آيند. ما بايد 2 برابر آنها کار کنيم تا بتوانيم حرف اول را بزنيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.