مجتبي شجاعي و امير رهنما به فينال A راه يافتند

مسابقات روئينگ قهرماني آسيا با رقابت نمايندگان ايران در 5 ماده ديگر دور مقدماتي امروز 3 مهرماه در پکن چين ادامه پيدا کرد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات روئينگ قهرماني آسيا از روز گذشته 2 مهرماه در پکن آغاز شده است. در ادامه اين مسابقات نمايندگان کشورمان در ادامه دور مقدماتي در 5 ماده به مصاف حريفان خود رفتند.

در روئينگ تکنفره سنگين وزن مردان صابر نادري با حريفاني از هند، کامبوج، هنگ کنگ، تايلند و ازبکستان رقابت کرد و در پايان با زمان 7:31.87 دقيقه در رده سوم ايستاد و به شانس مجدد راه پيدا کرد.

نازنين ملائي در تکنفره سبک وزن بانوان با رقبايي از چين تايپه، کره، تايلند، چين و هند رقابت کرد و در نهايت با زمان 8:08.34 دقيقه در رده سوم ايستاد و راهي فينال شد.

در روئينگ چهارنفره بانوان تيم کشورمان با ترکيب فرحناز عشقي، پريسا احمدي، مريم کرمي و مريم اميدي پارسا با حريفاني از چين، ويتنام و کره رقابت کردند و در نهايت با زمان 6:46.52 دقيقه دوم شدند و بايد در شانس مجدد رقابت کنند.

مجتبي شجاعي و امير رهنما در روئينگ دونفره سنگين وزن مردان با حريفاني از فيليپين، چين، هند و اندونزي رقابت کردند و در نهايت با کسب رکورد 6:35.90 دقيقه در رده دوم ايستادند و مستقيما به فينال A راه پيدا کردند.

در روئينگ دونفره سبک وزن بانوان نازنين رحماني و حميرا برزگر با حريفاني از کره، ازبکستان، ژاپن و تايلند  رو به رو شدند و با قرار گرفتن در رده سوم راهي شانس مجدد شدند.

اين رقابت ها بعدازظهر امروز 3 مهرماه با رقابت پاروزنان کشورمان در 3 ماده شانس مجدد دنبال مي شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.