به زودي نفرات برتر اردوي اول به تيم ملي دعوت مي شوند

مربي تيم ملي کانوپولوي مردان جوانان بعد از پايان اردوي اول اين تيم گفت: 42 نفر در اردوي اول حضور داشتند که به زودي بهترين ها به اردوي بعدي دعوت خواهند شد.
مهرداد راشدي ادامه داد: البته ورود به تيم ملي براي افراد شاخص هنوز باز است و من براي شناسايي آنها به استانها رفته و تمريناتشان را ارزيابي خواهم کرد و در صورتي که مناسب باشند به اردو دعوت خواهند شد.
وي بيان کرد: متاسفانه اکثر نفراتي که در تيم جوانان سالهاي گذشته حضور داشته و قهرماني آسيا را به دست آورده بودند هم اکنون در تيم نيستند. تنها نيما حجتي و شايگان خيرالهي هستند که خيرالهي نيز مصدوم است. با توجه به اين مسئله بايد روي داشته هايمان تمرکز کرده و تيم جديدي را تشکيل دهيم.
راشدي تصريح کرد: هدف ما قهرماني در مسابقات قهرماني آسيا است ولي نبايد نگاه تيم گذشته را روي اين تيم داشت. بازيکنان تيم ما کم تجربه هستند. آنها براي اولين بار در مسابقات آسيايي حضور پيدا خواهند کرد. براي برطرف کردن بخشي از اين مشکل تصميم دارم مسابقه اي بين تيم جديد و تيم قديم برگزار کنم تا بازيکنانم به مرز خودباوري رسيده و در صدد رفع نقاط ضعف خود برآيند.
وي گفت: همين توقعي که روي تيم من است باعث ايجاد استرس بازيکنان جوان و کم تجربه تيم خواهد شد و اين کار را سخت مي کند. بايد در عين حال که فشار رواني را کم مي کنم فشار تمرينات را بالا برم تا به هدفمان برسيم. در مسابقات برون مرزي با سطح کيفي بالا شرکت کنيم و کم کم تجربه کسب کنيم.
وي ادامه داد: قبل هر چيز براي موفقيت بايد نقاط ضعف و قوت را شناسايي کرد و بعد از آن نقاط ضعف را پوشش داد و از نقاط قوت برعليه حريفان استفاده کرد. با رعايت اين مسئله مي توانيم تاکتيک درست را داخل زمين پياده کنيم.
راشدي در خصوص حريفان ايران در مسابقات قهرماني آسيا گفت: اطلاعات جديدي از تيم ها نداريم ولي در مسابقات قهرماني جهان که امسال برگزار شد تيمهاي مثل ژاپن، سنگاپور و چين را ارزيابي کرديم. آنها تيمهاي قدرتمندي هستند، مثلاً ژاپن پيشرفت فوق العاده اي داشت. اين تيم پيشرفت آرام و مداوم و 5 تيم به عنوان تيم پشتيبان دارد که مثل سايه با آن تمرين مي کنند ولي ما اين امکان را نداريم و به همين خاطر کار سختي پيش رو خواهيم داشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.