بايد از تصميم وزير ورزش قدرداني کرد/ بازگشت دنيامالي آرامش را برگرداند

ملي پوش قايقراني ايران و قهرمان روئينگ جهان گفت: در کوتاه ترين زمان ممکن بعد از بازگشت دنيامالي، فعاليت درست و حرفه اي در درياچه آزادي آغاز شده که بايد از وزير ورزش به دليل اهميتي که به قايقراني دادند تشکر کنم.
محسن شادي در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طي دو سال گذشته قايقراني ايران به اندازه چندين سال به عقب برگشت و زيان هايي به سيستم خورد که به آساني قابل جبران نيست اما خوشبختانه بازگشت دنيامالي ورزشکاران و مجموعه فدراسيون را به لحاظ روحي رواني در شرايط بسيار خوبي قرار داده و اين روزها تمريناتمان را با قدرت در درياچه آزادي از سر گرفته ايم تا براي اينچئون آماده شويم.
وي ادامه داد: پيش از انتخابات قايقراني شايعات زيادي شنيده مي شد اما وزير ورزش نشان داد که شناخت خوبي نسبت به فضاي قايقراني دارد که شرايط را براي برگزاري يک انتخابات سالم و دموکراتيک فراهم کرد. دنيامالي در قايقراني تغييرات شگرفي ايجاد کرد و هم اکنون که تنها چند روز از بازگشتش به قايقراني مي گذرد مجددا کارهاي زيربنايي و اصولي را آغاز کرده است. بايد به خاطر اين تصميم از وزير ورزش قدرداني کرد.
شادي خاطرنشان کرد: چندين مرحله اردوي مناسب براي تيم روئينگ در نظر گرفته شده و روئينگ سواران تيم ملي در بهترين شرايط ممکن به لحاظ روحي در حال تمرين هستند تا مربيان خارجي به اردو اضافه شوند و براي کسب مدال در بازي هاي آسيايي اينچئون آماده شوند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.