محسن شادي راهي نيمه نهايي شد

محسن شادي نماينده کشورمان در رشته سبک وزن يکنفره مردان با کسب عنوان اول در مرحله ماقبل نيمه نهايي مسابقات روئينگ قهرماني بزرگسالان جهان به مرحله بعد صعود کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در روز سوم اين رقابتها ديروز محسن شادي نماينده کشورمان در رشته يکنفره سبک وزن مردان به مصاف جيور الحيفي از عراق، جسوز گنزالز آلوارز از اسپانيا، آدام فري من پاسک از انگلستان و کودي لوري از آمريکا رفت و در نهايت موفق شد با زمان 17/34/7 اول شده و به مرحله نيمه نهايي راه يابد. در اين گروه آدام فري من پاسک از انگلستان با زمان 23/36/7 و کودي لوري از آمريکا با زمان 42/39/7 دوم و سوم شدند.
شادي در مرحله نيمه نهايي ساعت 19/16 جمعه 6 شهريور ماه با فيليپ ليال آترو از شيلي، جاپ اسکوتن از هلند، مادس راسموسن از دانمارک، تاماس وارگا از مجارستان و آيسون سيلوا از برزيل مسابقه خواهد داد و در صورت کسب عنوان اول تا سوم راهي فينال A اين رقابتها مي شود.
در ديگر مسابقات بهاره عليمرادي در مرحله ماقبل نيمه نهايي رشته يکنفره سنگين وزن زنان با زمان 67/54/8 ضمن قرار گرفتن در رده ششم به فينال C رسيد. در اين مسابقه فريدا اسونسون از سوئد با زمان 83/00/8 اول شد، آگاتا گراماتيکا از لهستان با زمان 03/06/8 و جوليان دمچيت از آلمان با زمان 84/07/8 دوم و سوم شدند.
عليمرادي در فينال C جمعه 6 شهريور ساعت 22/14 به مصاف کاترينا تاراسنکو از اوکراين، مارگت شوموي از آمريکا، تال جوئرتز از نروژ، نوريا دوميگئز از اسپانيا و يونگ يون شين از کره خواهد رفت تا براي کسب عنوان 13 تا 18 جهان تلاش کند.
در رشته يکنفره سنگين وزن مردان نيز مجتبي شجاعي با زمان 71/46/7 در رده پنجم ايستاد و براي راهيابي به فينال C يا D راهي نيمه نهايي شد. در اين گروه مينداگاس گريگنيس از ليتواني با زمان 59/19/7 ، ماتياس روچه از آلمان با زمان 48/23/7 و پيتر لامربرت از آفريقاي جنوبي با زمان 48/23/7 اول تا سوم شدند.
طاهر کبوتري و محسن شادي در تيم دونفره ايران ساعت 12/13 دقيقه امروز به مصاف زلاتکو کارايوانو و واسيل وتيانو از بلغارستان، استفان جنسن و هنريک استفانسن از دانمارک، ماتز ماسيک و جيور سيوت از اسلواني، نمانجا نسيک و ميلوس استانوجويک از صربستان و ماريوز استاکزوک و روبرت سيگز از هلند خواهند رفت.
در مرحله ماقبل نيمه نهايي تيم چهارنفره کشورمان نيز با ايگور کزمين، ولاديمير لاتين، تونواندرکسون و آندريا جيمسي از استوني،نيک هودسون، جريد بيد ول، ديويد کراوشاي و دانيل نونان از استراليا، اليوت هوي، گلن اوچال، ويليام ميلر و ساموئل استيت از آمريکا، برندان کرين، مارکوس باتمان، کارلوس کوسينس و سام تاونسند از انگلستان همگروه شده اند و ساعت 36/13 دقيقه امروز به مصاف حريفان خواهند رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.