بايد طلسم گرفتن طلا را بشکنيم

مربي تيم ملي کانوپولوي بزرگسالان مردان گفت: متاسفانه تيم ما چند دوره پياپي مدال برنز مسابقات قهرماني آسيا را به دست آورده و ما بايد در مسابقاتي که سال آينده در تهران برگزار مي شود طلسم گرفتن طلا را بشکنيم.
مهران قزلباش ادامه داد: براي رسيدن به اين هدف اردوي اول را با برنامه تمريني هوازي و بدنسازي برگزار کرديم . برنامه تمريني را طوري تنظيم کرده ايم که با تمرينات سبک آغاز مي کنيم و کم کم فشار را بالا مي بريم تا نزديک به مسابقات بازيکنان به مرز آمادگي برسند.
وي بيان کرد: تا فروردين ماه 15 نفر را در اردو نگه مي داريم و از ارديبهشت 5 نفر حذف شده و بقيه تمرينات خود را ادامه مي دهند.
قزلباش در رابطه با برنامه تمريني تيمش گفت: ما در ابتدا سعي کرديم نفراتي را دعوت کنيم که قدرت بدني بالا و قد بلند دارند تا بتوانيم روي برنامه هاي بدنسازي بيشتر کار کنيم زيرا قدرت بدني و استقامت بايد در کنار تاکتيک وجود باشد تا تيم موفق شود. خوشبختانه ما امسال به اين مهم رسيده ايم.
وي در رابطه با ميزباني ايران در اين مسابقات اظهار داشت: اينکه ايران ميزبان مسابقات قهرماني آسيا است براي ما بسيار مهم مي باشد. ما در زميني مسابقه مي دهيم که در آن تمرين کرده ايم و از نظر تغذيه و اسکان نيز با مشکلي روبرو نخواهيم بود.
مربي تيم ملي کانوپولوي مردان در رابطه با حريفان ايران نيز تصريح کرد: کشورهاي چين تايپه، ژاپن، هنگ کنگ و سنگاپور حريفان اصلي ما در اين رقابتها هستند که مطمئناً در اين مدت پيشرفت خوبي داشته اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.