يک طلا و 2 برنز حاصل کار پاروزنان ايران در روز چهارم رقابت ها

مسابقات روئينگ قهرماني آسيا امروز 5 مهرماه با کسب يک مدال طلا و 2 برنز براي پاروزنان کشورمان در چين ادامه پيدا کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در ادامه رقابت هاي روئينگ قهرماني آسيا، مسابقات فينال در 4 ماده امروز 5 مهرماه برگزار شد.
در روئينگ تکنفره سبک وزن مردان عاقل حبيبيان در رقابت با قايقرانان چين، ژاپن، قزاقستان، هند و کره شمالي با زمان 7:00.66 دقيقه در رده نخست ايستاد و صاحب مدال طلا شد. در اين رقابت قايقرانان چين و هند مدال نقره و برنز کسب کردند.
مهسا جاور در روئينگ تکنفره سنگين وزن بانوان با حريفاني از اندونزي، کره، چين، ويتنام و سنگاپور مسابقه داد و در نهايت با زمان 7:49.96 دقيقه در رده سوم ايستاد و صاحب مدال برنز شد. در اين ماده پاروزنان چين و اندونزي مدال هاي طلا و نقره را کسب کردند.
در روئينگ دونفره سنگين وزن بانوان نازنين ملائي و نازنين رحماني با رقبايي از هنگ کنگ، قزاقستان، کره، چين و اندونزي رو به رو شدند و در نهايت با زمان 7:21.45 دقيقه سوم شدند و مدال برنز کسب کردند. پاروزنان چين و هنگ کنگ در اين ماده مقام هاي اول و دوم را کسب کردند.
در روئينگ چهارنفره مردان سياوش سعيدي، مجتبي شجاعي، خشايار عباس آبادي و امير رهنما در رقابت با حريفاني از قزاقستان، کره، هنگ کنگ، چين و اندونزي با زمان 6:00.43 دقيقه پنجم شدند. در اين ماده قايقرانان چين، قزاقستان و اندونزي بر روي سکو ايستادند.
رقابت هاي روئينگ قهرماني آسيا فردا 6 مهرماه با رقابت نمايندگان کشورمان در فينال 4 ماده ديگر ادامه پيدا خواهد کرد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.