همه بچه ها به آينده فدراسيون خوش بين هستند

کانوسوار تيم ملي آبهاي آرام کشورمان گفت: اميد و روحيه به اردوهاي قايقراني بازگشته و بچه ها همه خوش بين هستند. فکر مي کنم شرايط اردوها تغيير کند.
پژمان ديوسالاري بيان کرد: در اين 2 سال مهمترين مشکلي که با آن مواجه بوديم بي تفاوتي فدراسيون نسبت به ورزشکاران بود. وضعيت خوابگاه و غذا اصلا خوب نبود و با مشکلات مالي متعددي رو به رو بوديم.
وي اضافه کرد: در حال حاضر نيز در شرايط سختي تمرين مي کنيم. هوا در تهران سرد و ما در اين فصل بايد در منطقه اي که هواي مناسبي دارد تمرين کنيم. قول اردوي خارجي داده بودند که به خاطر مشکل مالي محقق نشد.
ديوسالاري اظهار داشت: البته حالا شرايط فرق کرده و با حضور دنيامالي اميد به اردوها برگشته است. اميدواريم شرايط هرچه سريعتر به سمت و سوي ايده آل پيش رود.
وي ادامه داد: دنيامالي با ديد تخصصي و علمي به قايقراني نگاه مي کند. با تجربياتي که در اختيار دارد مي توانيم اميدواريم باشيم که شرايط بهتر شود.
ديوسالاري خاطرنشان کرد: به هر حال ما ورزشکار هستيم و دوست داريم در شرايط حرفه اي کار کنيم که با حضور دنيامالي در فدراسيون اين وضعيت فراهم خواهد شد و ما نيز تمام تلاشمان را خواهيم کرد تا بهترين نتايج را در مسابقات کسب کنيم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.