با تاسيس پايگاه قدم هاي خوبي در جهت توسعه ورزش همگاني در اين استان برداشته شده است

مسئول پايگاه قهرماني سنگاچين بندر انزلي گفت: آمادگي اين را داريم تا در صورت فراهم شدن امکانات ميزبان اردوهاي تيم هاي ملي و تيم هاي خارجي در اين کمپ باشيم.
محمد مهدي احمدنژاد که از آبانماه سال 86 پس از تصويب هيات رئيسه در راستاي برنامه توسعه و استراتژيک 10 ساله فدراسيون، اين مسئوليت را به عهده گرفته است افزود: از شروع فعاليت اين پايگاه اردوهاي متفاوتي در اين پايگاه برگزار شده است. اين اردوها در رشته هاي روئينگ دختران و پسران، دراگون دختران و پسران و بادباني برگزار شده و در حال حاضر ورزشکاران دختر آب هاي آرام در اين پايگاه در حال تمرين هستند.
احمد نژاد بيان کرد: سالانه 2 الي 3 مسابقه در اين کمپ برگزار مي شود که آخرين بار نيز مسابقات روئينگ زير 23 سال که براي اولين بار در کشور و با حضور تمام استان ها برگزار شد.
وي ادامه داد: پايگاه سنگاچين يک پايگاه سرمايه اي و پايه اي است و مي تواند پشتوانه خوبي براي تيم هاي ملي باشد و آمادگي آن را دارد تا ورزشکاران مستعد را که توسط فدراسيون و هيات ها معرفي مي شوند به پايگاه فراخوانده و امکانات لازم براي پيشرفت آنان را فراهم کند.
احمدنژاد همچنين اظهار کرد: از پروژه هاي ديگري که در اين پايگاه در حال اجراست، طرح استعداديابي و طرح دوقلوهاي همسان با همکاري آموزش و پرورش و اداره کل تربيت بدني استان مي باشد.
وي تصريح کرد: با حمايتهاي فدراسيون و داشتن امکانات مناسب توانسته ايم پايگاه مناسبي را براي فعاليتهاي رشته هاي قايقراني راه اندازي کنيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.