نازنين ملائي صاحب مدال نقره شد

در روز پاياني رقابت هاي روئينگ قهرماني آسيا نازنين ملائي در روئينگ تکنفره سبک وزن بانوان صاحب مدال نقره شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات روئينگ قهرماني آسيا امروز 6 مهرماه با رقابت پاروزنان کشورمان در 5 ماده فينال ادامه پيدا کرد.
نازنين ملائي در فينال روئينگ تکنفره سبک وزن بانوان در رقابت با قايقرانان کره، چين تايپه، تايلند و هند با زمان 8:13.54 دقيقه در رده دوم ايستاد و صاحب مدال نقره شد.
در روئينگ تکنفره سنگين وزن مردان صابر نادري در رقابت با نمايندگان هند، اندونزي، ازبکستان، چين و هنگ کنگ با زمان 7:31.28 دقيقه در رده پنجم قرار گرفت.
مجتبي شجاعي و امير رهنما در روئينگ دونفره سنگين وزن مردان با حريفاني از هند، چين تايپه، تايلند، چين و هنگ کنگ رقابت کردند و در نهايت با زمان 6:47.50 دقيقه چهارم شدند.
تيم روئينگ چهارنفره سنگين وزن بانوان با ترکيب مريم کرمي، مريم اميدي پارسا، پريسا احمدي و فرحناز عشقي در فينال با رقبايي از قزاقستان، چين، اندونزي، ويتنام و کره مسابقه دادند و در نهايت با زمان 6:57.77 دقيقه در رده پنجم قرار گرفتند.
در فينال B روئينگ دونفره نازنين رحماني و حميرا برزگر با حريفاني از کره، اندونزي، ازبکستان و چين تايپه رقابت کردند و در نهايت با زمان 7:49.87 دقيقه در رده دوم جاي گرفتند. با اين نتيجه قايقرانان کشورمان در اين ماده در رده هشتم مسابقات قرار گرفتند.
بر اين اساس مسابقات روئينگ قهرماني آسيا امروز 6 مهرماه در پکن چين به پايان رسيد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.