سولماز عباسي به نيمه نهايي صعود کرد

با برگزاري مسابقات دور مقدماتي رقابت هاي کسب سهميه المپيک روئينگ در کره جنوبي سولماز عباسي نماينده کشورمان در ماده تکنفره سنگين وزن بانوان امروز 7 ارديبهشت ماه به نيمه نهايي صعود کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات کسب سهميه المپيک روئينگ در قاره آسيا با برگزاري مسابقات دور مقدماتي آغاز شد. سولماز عباسي نماينده کشورمان در ماده تکنفره سنگين وزن بانوان در گروه 3 دور مقدماتي اين ماده به مصاف رقيبان خود رفت.
در اين مسابقه عباسي با سوتلانا گرمانوويچ از قزاقستان، زين لت شو از ميانمار، دوي نارنگبم از هند، فتيما حسنا حسن از مالديو همگروه بود که در نهايت با زمان 9:25.22 دقيقه اول شد و سوتلانا گرمانوويچ از قزاقستان با زمان 9:37.24 دقيقه مقام دوم و دوي نارنگبم از هند با زمان 9:46.16 دقيقه مقام سوم را بدست آوردند. با اين نتيجه سولماز عباسي به دور نيمه نهايي رقابت ها صعود کرد.
در ديگر مسابقات اين ماده در گروه اول آن لتي از ويتنام، کا من لي از هنگ کنگ، جانا لين پدريتا از فيليپين، آسيه محمد از سنگاپور، هارونا ساکاکي بارا از ژاپن و مريم دايموي از اندونزي حضور داشتند که در نهايت هارونا ساکاکي بارا از ژاپن با زمان 8:58.79 دقيقه اول، کا من لي از هنگ کنگ با زمان 9:09.25 دقيقه دوم و مريم دايموي از اندونزي با زمان 9:20.14 دقيقه سوم شدند.
در مسابقه گروه دوم ماده تکنفره سنگين وزن بانوان نيز عليا قلي از کويت، سايدا منوپوا از ازبکستان، پي يو چيو از چين تايپه، يجي کيم از کره و فوتاراکسا رودنبرگ از تايلند حضور داشتند که درنهايت يجي کيم از کره با زمان 9:18.68 دقيقه اول، فوتاراکسا رودنبرگ از تايلند با زمان 9:31.36 دقيقه دوم و پي يو چيو از چين تايپه با زمان 9:40.51 دقيقه سوم شدند.
نفرات اول تا سوم همه گروه ها به دور نيمه نهايي راه پيدا کردند. مسابقات دور نيمه نهايي شنبه 9 ارديبهشت ماه برگزار خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.