آخرين مرحله اردوي تيمهاي ملي کانوپولو آغاز شد

در فاصله 25 روز مانده به مسابقات قهرماني آسيا در رشته کانوپولو بازيکنان تيم هاي ملي کانوپولو از ديروز 27 ارديبهشت ماه آخرين مرحله اردوي خود را آغاز کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، تيم هاي ملي کانوپولوي مردان و زنان کشورمان آخرين مرحله اردوي تمريني خود را از ديروز 27 ارديبهشت ماه آغاز کرده اند و تا 13 خرداد ماه زمان اعزام به چين تايپه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي در اردو خواهند ماند.
تيم هاي ملي کانوپولوي کشورمان 5 روز قبل از مسابقات نيز تمرينات خود را در چين تايپه برگزار مي کنند و 21 تا 25 خردادماه در مسابقات قهرماني آسيا به مصاف حريفان خود خواهند رفت.
ميترا خبازعاشور و سپيده آقاجاني از گيلان، عاليه جان نثار از فارس، دلارام مرزآبادي، فرشته حسيني و الهام صفاري از تهران، الهام تحقيقي از خراسان رضوي، سونيا گماري از کرمانشاه، بهنوش رحماني، شيوا مولوي نيا، ريحانه عمرو و فاطمه کشاني از اصفهان در تيم ملي بانوان زير نظر اميد رفيع نيا مربي، الهه عمرو و مريم سرخاني کمک مربيان خود تمريناتشان را دنبال مي کنند.
مهدي مهردادآذر از اردبيل، مجيد محمدي، روزبه مردابي و محمود ميزبان از گيلان، عرفان خليلي، نريمان منوچهرنيا ، عليرضا محمد و محسن شيخلووند از تهران، علي رحمتي از مازندران و محمدصديق حشتميان از کرمانشاه به مربيگري مهران قزلباش و ابوذر قاضي عسگر کمک مربي خود را آماده مي کنند.
در تيم ملي مردان جوانان نيز رضا دباغ اويسي از اردبيل، سامان صفرپور و محسن بخشعلي پور از گيلان، نيما حجتي از اصفهان، علي قدمي، هومن بيدگلي، محمدعلي مولايي، شايگان خيرالهي و مهرگان خيرالهي از کرج و مرتضي قلاوند از خوزستان به همراه عليرضا آبش زاده مربي و اشکان صيادي دستيار مربي به تمرين مي پردازند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.