در مسابقات جهاني براي کسب سهميه المپيک تمام تلاش خود را خواهيم کرد

تيم کاياک 4 نفره مردان رشته آب هاي آرام کشورمان براي کسب سهميه المپيک 2012 لندن، سال آينده در مسابقات جهاني با حريفان خود رقابت خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، قايق چهارنفره کشورمان که براي کسب سهميه المپيک بايد جزو 10 قايق اول مسابقات قهرماني جهان قرار گيرد، کار سختي پيش رو خواهد داشت . با توجه به اينکه کاياک چهارنفره يکي از موادي است که بايد در مسابقات قهرماني جهان سهميه المپيک را کسب کند، مسئولان فدراسيون را برآن داشته تا نگاه ويژه اي به اين ماده داشته باشند.
حسين سينکايي، امين بوداغي، فرزين اسدي و احمد رضا طالبيان در بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو در ترکيب تيم کاياک چهارنفره قرار داشتند توانستند مدال برنز اين بازيها را از آن خود کنند.
ملي پوشان کشورمان در حال حاضر تمرينات خود را زير نظر لوتار شفر سرمربي، ايرج اقليمي مدير تيم هاي ملي پيگيري مي کنند تا با نظر مربيان در قايق کاياک چهارنفره در مسابقات قهرماني جهان و کسب سهميه المپيک و همچنين قهرماني آسيا با يکديگر پارو بزنند.
ملي پوشان تيم کاياک 4 نفره کشورمان با توجه به سختي مسابقات اعلام کردند: اگر در اين مسابقات در ترکيب تيم چهارنفره باشيم ، تمام تلاش خود را براي کسب سهميه المپيک خواهيم کرد.
حسين سينکايي از اعضاي اين تيم گفت: در تمرينات پيش رو بيشترين تلاش خود را به کار مي گيريم تا به هماهنگي هر چه بيشتر برسيم.
وي افزود: بعد از بازيهاي آسيايي گوانگجو مدتي استراحت داشتيم و بعد از آن تمرينات را از سر گرفتيم که و با توجه به امتحانات دانشگاه بچه ها بعد از اين فشار تمرينات را بيشتر خواهيم کرد.
امين بوداغي ديگر عضو اين تيم ضمن اعلام اينکه در اسفند ماه در مالزي اردو خواهند داشت اظهار داشت: در مراحل اول اردو تمرينات بدنسازي و استقامتي، شنا و آمادگي جسماني انجام داده ايم و در مراحل بعد نيز به تمرينات پاروکشي خواهيم پرداخت.
وي در رابطه با مسابقات قهرماني جهان نيز بيان کرد: آشنايي خوبي از حريفان خود داريم و براي قرار گرفتن در بين 10 قايق برتر و کسب سهميه المپيک به اين رقابتها خواهيم رفت.
فرزين اسدي ديگر عضو اين تيم گفت : خوشبختانه آمادگي خوبي دارم و هدفم کسب مقام قهرماني در مسابقات جوانان جهان است. بعد از آن مسابقات جهاني و کسب سهميه المپيک و پس از اين رقابتها نيز کسب مدال در مسابقات قهرماني آسيا خواهد بود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.