همه تيم ها با قدرت در مسابقات شرکت کرده بودند

نازنين ملائي ملي پوش تيم ملي روئينگ بانوان کشورمان در مسابقات قهرماني آسيا در کشور چين موفق به کسب يک مدال نقره در تکنفره و يک مدال برنز در دونفره شد. وي معتقد است کار سختي در اين رقابت ها داشته و حريفانش با قدرت در مسابقات شرکت کرده بودند.
ملي پوش روئينگ کشورمان با اشاره کيفيت بالاي مسابقات قهرماني آسياي اين رشته بيان کرد: در فاصله کمي تا انتخابي المپيک هستيم و همه تيم ها در بهترين شرايط قرار دارند. نسبت به سال هاي گذشته سطح مسابقات بالاتر بود و کشورهاي بيشتري در رقابت ها شرکت کرده بودند.
نازنين ملائي حضور 7 قايق در مسابقات دونفره سنگين وزن بانوان را مهم توصيف کرد و ادامه داد: در ماده اي که ما موفق به کسب مدال برنز شديم 7 قايق از جمله قدرت هاي آسيا حضور داشتند. اين تعداد در اين ماده خيلي خوب است و نشان مي دهد که تيم ها براي اين مسابقات با آمادگي کامل حضور داشتند.
وي افزود: خدا را شکر توانستيم رو سفيد از آب بيرون بيايم و براي کشور افتخار آفرين باشيم.
ملائي با اشاره به حضورش در 2 ماده اين رقابت ها تصريح کرد: در تکنفره سبک وزن و دونفره سنگين وزن در اين رقابت ها شرکت کردم و در هر 2 ماده موفق به کسب مدال شدم.
وي در خصوص نقش مربي اش براي حضور در 2 ماده تاکيد کرد: افشين فرزام به خوبي شرايط را مديريت کرد و با اطلاعاتي که از قبل در خصوص زمان مسابقات داشت مشکلي برايم پيش نيامد. به نحوي که در 2 روز مختلف در 2 ماده شرکت کردم و در هر 2 ماده هم موفق بودم.
ملائي در پايان خاطر نشان کرد: 6 ماه تا مسابقات انتخابي المپيک مهلت داريم و همه تيم ها با قدرت براي اين مسابقات آماده مي شوند ما هم همه تلاشمان را براي درخشش در اين مسابقات به کار خواهيم بست.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.