انزلي و زنجان ميزبان تيمهاي ملي روئينگ زنان و مردان

تيم هاي ملي روئينگ زنان و مردان کشورمان اردوهاي تدارکاتي خود را در انزلي و زنجان برگزار مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، اين اردو در بخش بانوان از ديروز 20مهر در تهران آغاز شده و در ادامه از 22 مهر در انزلي به مدت 21 روز پيگيري مي شود.
بهاره عليمرادي، نيلوفر موسوي و فاطمه خلج هدايتي از تهران، نسيم بن يعقوب، شادي فرج پور ، نازنين ملايي ، لاله مسافري، مونا فيضي، شعله خداپرستي، فائقه اکبري ، حميرا برزگر، فاطمه ابرغم، آيناز يگانه، لادن نائبي، مريم احساني و فائزه باقرپور از گيلان، مينا اميني از خراسان شمالي، بهناز مرادخاني از زنجان و هما حسيني از کرمانشاه به مربيگري مريم حيدري کهن قايقرانان حاضر در اردو مي باشند.
پاروزنان تيم ملي مردان نيز از امروز 21 مهرماه به مدت 21 روز تمرينات خود را در زنجان پيگيري مي کنند. عليرضا اتابکي و بهروز اعتمادانصاري از تهران، مجيد بهبودي، مصطفي پرورش خواه، امين گيلان پور، نيما بن يعقوب و ميلاد عبدالهي از گيلان، عابدين باقلي و فردين رضايي از کرمانشاه، سعيد عادلي و فردين حسن وند از لرستان، ميثم جوهري و افشار حيدري از آذربايجان غربي، شاهين زارعي از کردستان و آرمان مختبا از خوزستان زير نظر مربي خود علي اسدي تمرينات خود را پيگيري مي کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.