تمام تلاش خود را براي حضور در المپيک لندن خواهيم کرد

سرمربي تيم ملي روئينگ 2 پاروي مردان کشورمان با توجه به اينکه شاگردانش براي کسب سهميه المپيک لندن بايد در مسابقات قهرماني جهان به مصاف حريفان خود روند، گفت: در مسابقات قهرماني جهان علاوه بر اينکه به فکر کسب سهميه المپيک هستيم ،در انديشه کسب مدالهاي رنگارنگ نيز خواهيم بود و تمام تلاش خود را براي حضور در المپيک لندن به کار خواهيم گرفت.
ليو چون ضمن اينکه سال آتي را سال سختي پيش بيني کرد ادامه داد: مهمترين مسابقاتي که سال آينده پيش رو داريم، مسابقات جهاني اسلووني است که کسب سهميه المپيک نيز مي باشد. البته ما از کسب سهميه توسط محسن شادي مطمئن هستيم ولي به دنبال سهميه هاي بيشتر خواهيم بود.
وي تصريح کرد: به محض پايان يافتن امتحانات بچه ها اردوي بلند مدت خود را به منظور حضور در اين مسابقات آغاز خواهيم کرد.
سرمربي چيني تيم ملي روئينگ مردان ادامه داد: من با تمام وجود تلاش مي کنم تا با توجه به امکاناتي که فدراسيون در اختيارم قرار داده بهترين نتيجه را کسب کنم.
ليو چون اظهار داشت: براي محسن شادي برنامه ويژه اي داريم و ضمن کسب سهميه المپيک تلاش مي کنيم او در المپيک لندن نيز صاحب مدال شود.
وي شادي را لايق مدال در المپيک دانست و افزود: محسن شادي توان اين را دارد که در المپيک صاحب مدال شود و بسيار اميدواريم که اين عنوان را تصاحب کند.
وي در پايان پيشرفت ايران در روئينگ را بسيار عالي توصيف کرد و گفت: پس از شرکت در بازيهاي آسيايي قطر و عدم کسب نتيجه مطلوب توانستيم بعد از 4 سال در بازيهاي آسيايي گوانگجو موفق به کسب مدال طلا شويم. البته اين موفقيت را مديون زحمت هاي مسئولان فدراسيون هستيم چراکه همه جانبه ما را حمايت کرده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.