نازنين ملائي و حميرا برزگر به فينال صعود کردند

 

ذر ادامه برگزاري رقابت هاي کسب سهميه المپيک روئينگ در قاره آسيا حميرا برزگر و نازنين ملائي امروز 8 ارديبهشت ماه به فينال راه يافتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات کسب سهميه المپيک روئينگ در کره جنوبي از ديروز 7 ارديبهشت ماه با برگزاري دور مقدماتي آغاز شد. اين مسابقات امروز با انجام رقابت هاي ماقبل نيمه نهايي ادامه يافت. نازنين ملائي و حميرا برزگر نمايندگان کشورمان در روئينگ دونفره جفت پارو سبک وزن بانوان موفق شدند با کسب مقام اول در رقابت ماقبل نيمه نهايي به فينال مسابقات صعود کنند.
ملائي و برزگر در اين رقابت با هاي و تائو پام تي از ويتنام، الکساندرا اوپاچانوا و آلنا موچولا از قزاقستان، يورايلاک رونگساک و بوسياماس فانگ کاتوک از تايلند و يايا روکايا و سري ماسي از اندونزي مسابقه دادند و در نهايت با زمان 7:47.63 دقيقه مقام اول را بدست آوردند. در اين مسابقه هاي و تائو پام تي از ويتنام با زمان 7:47.75 دقيقه دوم و الکساندرا اوپاچانوا و آلنا موچولا از قزاقستان با زمان 7:57.67 دقيقه سوم شدند.
با اين نتيجه حميرا برزگر و نازنين ملائي قايقرانان کشورمان در ماده دونفره جفت پارو سبک وزن بانوان به فينال رقابت ها صعود کردند.

پيش از اين نيز ديگر نمايندگان کشورمان محسن شادي در ماده تکنفره سنگين وزن مردان، سولماز عباسي در تکنفره سنگين وزن بانوان و عاقل حبيبيان و وحيد جوهري در دونفره جفت پارو سبک وزن مردان به دور نيمه نهايي راه يافته بودند.مسابقات کسب سهميه المپيک روئينگ در قاره آسيا فردا 9 ارديبهشت ماه با برگزاري رقابت هاي دور نيمه نهايي در شهر گونگجو کره جنوبي ادامه پيدا خواهد کرد. همچنين مسابقات فينال روز 10 ارديبهشت ماه انجام مي شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.