براي برگزاري ادامه اردو به ماهشهر مي رويم تا در شرايط آب و هوايي بهتري تمرين کنيم

ملي پوش تيم ملي آبهاي آرام کشورمان: در حال حاضر در اردو هستيم و بعداز ظهر امروز نيز براي برگزاري ادامه اين مرحله از اردو به ماهشهر مي رويم.
علي آقاميرزايي ادامه داد: با توجه به حضور در فصل سرد سال، از ابتداي فصل بايد در آب و هواي بهتري تمرين مي کرديم اما تاکنون اين شرايط مهيا نشده بود. اما به هر حال اين شرايط پيش آمد و از فردا در ماهشهر تمرين خواهيم کرد.
وي افزود: البته سال هاي گذشته در زمستان اردوي برون مرزي در مالزي برگزار مي شد که اين اردو هم به دليل شرايط فدراسيون انجام نشد.
آقاميرزايي بيان کرد: تمرينات فعلي ما براي بازيهاي آسيايي است و زمان زيادي هم تا آن مسابقات نداريم. بايد بيشتر و منظم تر تمرين کنيم. الان با بازگشت دنيامالي به فدراسيون اين شرايط مهيا شده که با تمرکز بيشتري تمرين کنيم.
وي اضافه کرد: در گذشته تمرينات و اردوهاي قايقراني در بين بسياري از رشته ها مشهور بود و وضعيت بسيار خوبي داشتيم اما در 20 ماه گذشته با برکناري دنيامالي از فدراسيون شرايط بدي را پشت سر گذاشتيم.
آقاميرزايي تاکيد کرد: اما اکنون ديگر گذشته و بايد به فکر تمرينات پيش رو باشيم. با صحبتي که دنيامالي با ما داشت اميدوار شديم که نظم لازم به تمرينات برگردد. او کارش را بلد است و ورزشکار را درک مي کند و با در نظر گرفتن اين شرايط آينده خوبي در انتظار قايقراني است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.