به دنبال کسب مدال در مسابقات قهرماني آسيا هستيم

سرمربي تيم ملي بادباني کشورمان گفت: با توجه به بارش باران و برف در انزلي فعلاً تمرين داخل آب نداريم ولي پس از مساعد شدن هوا تمرينات سختي را انجام خواهيم داد تا با قدرت در مسابقات قهرماني آسيا شرکت کنيم .
خالد پرويز ادامه داد: هم اکنون نيز اردوي آمادگي خود را با حضور تمامي ورزشکاران براي آمادگي هرچه بيشتر جهت مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک در پايگاه قهرماني بندر انزلي برگزار مي کنيم.
وي ضمن اينکه پيشرفت ايران را در بادباني بسيار خوب ارزيابي کرد، افزود: بادباني در ايران رشته نو پايي است اما ورزشکاران ايراني بسيار با هوش و مستعدند و از قدرت بدني بالايي برخوردارند که اين مسئله لازمه موفقيت در بادباني است.
سرمربي پاکستاني تيم ملي حضور ايران در مسابقات آپتيميست قهرماني جهان را اميدوارکننده ارزيابي کرد و گفت: ما در اين مسابقات براي کسب تجربه شرکت کرده و نتايج نسبتا خوبي نيز به دست آورديم.
وي ادامه داد: با توجه به حمايت هاي فدراسيون و پيشرفت امکانات در چند سالي که از آغاز به کار اين رشته در ايران مي گذرد، اميدوار هستيم در مسابقات قهرماني آسيا که تابستان سال آينده در سنگاپور و انتخابي المپيک 2012 لندن که آذر ماه در استراليا برگزار مي شود قدرتمند ظاهر شويم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.