محسن شادي المپيکي شد

محسن شادي قهرمان کشورمان در ماده روئينگ تکنفره سنگين وزن مردان امروز 9 ارديبهشت ماه در مسابقات انتخابي المپيک کره جنوبي موفق به کسب سهميه المپيک شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات کسب سهميه المپيک روئينگ در قاره آسيا امروز با برگزاري رقابت هاي نيمه نهايي ادامه يافت و محسن شادي يکي از نمايندگان شايسته کشورمان در ماده تکنفره سنگين وزن به مصاف حريفان خود رفت. شادي که پيش از اين شايستگي هاي خود را در مسابقات مختلف نشان داده و براي کشورمان افتخار آفريني کرده بود، اينبار نيز براي کسب سهميه و شانس حضور در المپيک به مصاف حريفان خود رفت.
وي که در اين مرحله در گروه دوم حضور داشت، با احرام احرام از اندونزي، سائو وا سو از هنگ کنگ، ساواران سينگ از هند، سرگي تيان از ازبکستان و ولي اله خان از پاکستان به رقابت پرداخت. با آغاز اين مسابقه حساس شادي و سينگ از هند در رقابتي پاياپاي حرکت مي کردند به طوري که تنها با اختلاف چند صدم ثانيه مسافت 1500 متر را به پايان رساندند. در 500 متر پاياني سينگ شتاب قايق خود را بيشتر کرد اما قايقران کشورمان که با سن کم خود تجربه بالايي دارد فشار زيادي به خود وارد نکرد و تنها با حفظ فاصله با قايق سوم با زمان 7:09.84 دقيقه از خط پايان گذشت و مقام دوم را کسب کرد و علاوه بر صعود به فينال A مسابقات براي دومين بار پياپي جواز حضور در المپيک لندن را دريافت کرد. در اين رقابت ساواران سينگ از هند با زمان 7:02.24 دقيقه اول و سائو وا سو از هنگ کنگ با زمان 7:12.40 دقيقه سوم شدند.
شايان ذکر است در گروه اول اين مرحله مينگ هويي ونگ از چين تايپه، ولدويسلاو ياکوولو از قزاقستان، دونگ يونگ کيم از کره جنوبي، حيدرنواز از عراق، يوشي مچي ني شي مورا از ژاپن و لينه نگوين ون از ويتنام با هم مسابقه دادند که در نهايت مينگ هويي ونگ از چين تايپه با زمان 7:11.16 دقيقه اول ، ولدويسلاو ياکوولو از قزاقستان با زمان 7:11.22 دقيقه دوم و دونگ يونگ کيم از کره جنوبي با زمان 7:11.507 دقيقه سوم شدند.
مسابقه فينال نيز فردا برگزار خواهد شد و محسن شادي براي کسب عنوان اول به مصاف حريفان خود خواهد رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.