در نظر داريم با جذب جوانان مستعد براي تيم هاي ملي پشتوانه سازي کنيم

عليرضا محمدي قايقران سابق تيم ملي آبهاي آرام به تازگي با حکم دبيرکل فدراسيون به عنوان سرپرست کميته آبهاي آرام منصوب شده است. وي از سال 73 تا 83 عضو تيم ملي آبهاي آرام بوده و 8 مدال طلا و 4 نقره در مسابقات قهرماني براي کشورمان به ارمغان آورده است. محمدي پس از خداحافظي از دنياي حرفه اي در رشته تربيت بدني و علوم ورزشي تا مقطع کارشناسي ارشد تحصيل کرده و اکنون با حضور در فدراسيون قايقراني قصد دارد تجربياتش را در کميته آبهاي آرام در اختيار جوانان قرار دهد.
سرپرست جديد کميته آبهاي آرام فدراسيون قايقراني با بيان اين مطلب که شرايط ورزشکاران اين رشته در حال حاضر مناسب است بيان کرد: خوشبختانه دوستان کارهاي خوبي انجام داده اند و شرايط کميته مطلوب است. به هرحال براي مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک آماده مي شويم و زمان زيادي تا مسابقات باقي نمانده است.
عليرضا محمدي با اشاره به برگزاري تست انتخابي نهايي آبهاي آرام تصريح کرد: در بخش بانوان و آقايان تست انتخابي برگزار مي شود و نتايج تست در کميته فني تحليل خواهد شد و در نهايت بهترين نفرات در مواد مختلف ارنج مي شوند.
وي ادامه داد: شرايط اردوها خوب است و بچه ها با انگيزه تمرينات خود را انجام مي دهند و به نظر مي رسد از سطح آمادگي نسبتا خوبي برخوردار هستند که تا زمان مسابقات به اوج برسند و شاهد نتايج مطلوبي باشيم. فعلا تيم فقط نياز به آرامش دارد که سعي مي کنيم تا زمان مسابقات قايقرانان تمرينات خود را بدون هيچ دغدغه اي انجام دهند.
محمدي در خصوص برنامه هاي آتي کميته آبهاي آرام بيان کرد: فعلا بايد مسابقات را پشت سر بگذاريم. در صورت کسب سهميه سال آينده بسيار پرکار خواهيم بود. اما در نظر داريم با جذب جوانان مستعد بيشتر پشتوانه خوبي براي تيم هاي ملي داشته باشيم.
سرپرست کميته آبهاي آرام با اشاره به نياز اين رشته ورزشي به اسپانسر اظهار داشت: رشته قايقراني بسيار پرهزينه است و نياز به حمايت نهادهاي مربوط دارد. وزارت ورزش و کميته المپيک در حد توان حامي اين رشته هستند اما اين کافي نيست و ما بايد با جذب اسپانسرهاي قوي، برنامه هايمان را به نحو بهتري دنبال کنيم.
محمدي تاکيد کرد: به عنوان يکي از قايقرانان سابق اين رشته وظيفه اي بر دوشم نهاده شده که تلاش مي کنم با دانشي که در اختيار دارم و حمايت فدراسيون برنامه ها را به بهترين شکل عملياتي کنيم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.