دومين پيست استاندارد آبهاي آرام را در کشور راه اندازي خواهيم کرد

رئيس هيات قايقراني استان آذربايجان غربي گفت: با حمايت فدراسيون، استاندار و مسئولان تربيت بدني استان در تلاش براي راه اندازي دومين پيست استاندارد آبهاي آرام در ايران هستيم.
عباس شادمان که به تازگي براي چهارمين بار به رياست هيات قايقراني استان آذربايجان غربي انتخاب شده افزود: در سال هاي گذشته همکاري خوبي با فدراسيون داشتيم و اردوهاي بسياري را در استان برگزار کرده ايم.
وي افزود: امکانات و تجهيزاتي که از سوي فدراسيون براي ما در نظر گرفته شده است را در اختيار شهرستان هايي که فعال هستند قرار مي دهيم تا آنها نيز از تجهيزات استفاده بهينه اي داشته باشند.
وي با بيان اينکه برنامه ويژه اي براي 4 سال آينده دارد ادامه داد: با توجه به مصوبات هيائت رئيسه و در راستاي سياست گذاري هاي فدراسيون برنامه هاي خود را پيش خواهد برد.
شادمان افزود: در زمينه استعداديابي در استان برنامه ويژه اي داريم و در پي آن هستيم تا ورزشکاراني مانند محسن شادي قهرمان آسيا و جهان تحويل تيم ملي دهيم.
وي بيان کرد: براي آغاز اين راه با توجه به طرح دوقلوهاي همسان در سطح استان فراخوان داده ايم و چندين خانواده نيز آمادگي خود را براي همکاري با هيات اعلام کرده اند.
شادمان ادامه داد: در گذشته نيز ورزشکاران زيادي به تيم ملي تحويل داده ايم ، به طوريکه 15 ورزشکار اين استان نيز در گوانگجو حاضر بوده اند.
رئيس هيات قايقراني آذربايجان غربي ضمن تشکر از همکاري فدراسيون و مسئولان استان در تمام زمينه ها افزود: با همکاري مسئولين در فدراسيون و استان تمام تلاشم را در جهت پيشرفت قايقراني در کشور خواهم کرد. قايقراني در 5 سال اخير رشد بسيار چشمگيري داشته است که اميدوارم اين روند روبه رشد همچنان ادامه پيدا کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.