مسابقات قهرماني کشور کانوپولو بانوان برگزار مي شود

دختران قايقران تيمهاي باشگاهي کانوپولو کشورمان اين روزها خود را براي شرکت در ششمين دوره مسابقات قهرماني کشور بانوان که از اول آبان ماه در کرمانشاه آغاز مي شود، آماده مي کنند.
اين مسابقات تنها براي باشگاهها به منظور رسيدن به مقام قهرماني مهم نيست بلکه به دليل حضور سرمربي تيم ملي و انتخاب بهترين نفرات ، براي ورزشکاران اين رشته پرهيجان و جذاب نيز از اهميت خاصي برخوردار است. مهران قزلباش، سرمربي تيم ملي نيز که درصدد جذب نيروهاي کارآمد و بااستعداد به کرمانشاه سفر کرده است 20 نفر از قايقرانان برتر را انتخاب و به اردوهاي آماده سازي دعوت خواهد کرد.
اين رقابتها از چهارشنبه اول آبان ماه در استان کرمانشاه آغاز و تا جمعه 3 آبان ادامه خواهد داشت که تاکنون تيمهاي اصفهان مدافع عنوان قهرماني ، گيلان دارنده مدال نقره دوره قبل، تهران تيم سوم دوره گذشته، کرج، کرمانشاه،قزوين ، اراک ، فارس و زنجان اعلام آمادگي کرده و در اين ميدان مهم با هم به رقابت مي پردازند.
دوره قبل مسابقات قهرماني کشورکانوپولو بانوان سال گذشته با حضور 15 تيم در کرج برگزار شد که تيم اصفهان به مقام قهرماني رسيد، انزلي دوم شد و تهران در رده سوم جاي گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.