7 تيم آسيايي ديگر امروز به تهران آمدند

در آستانه مسابقات قايقراني قهرماني آسيا تعداد تيمهاي شرکت کننده در ايران به عدد 17 رسيد.
بابک فرزام خواه رئيس کميته روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب گفت: با توجه به اينکه تنها 1 روز به آغاز سيزدهمين دوره مسابقات قهرماني آسيا در رشته آبهاي آرام باقي مانده است 17 تيم وارد ايران شده اند.
وي ادامه داد: امروز 2 مهرماه کشورهاي هند، عراق، ماکائو، ژاپن، تايلند، فيليپين و سنگاپور به تهران آمدند .
فرزام خواه بيان کرد: کشور هند با 29، عراق با 12، ماکائو با 12، ژاپن با 8، تايلند با 9، فيليپين با يک و سنگاپور با 25 ورزشکار در اين مسابقات با حريفان خود به رقابت خواهند پرداخت.
وي تصريح کرد: با ورود هر يک از اين تيم ها، ورزشکاران بعد از رفتن به محل اقامت خود به محل مسابقات عزيمت کردند تا ID کارتهاي خود را پس از صدور تحويل بگيرند .
فرزام خواه گفت : 23 کشور آسيايي به همراه ايران در اين مسابقات شرکت خواهند کرد که تاکنون تيمهاي تايپه ، اندونزي ، چين، هنگ کنگ، کره شمالي ، عراق ، قزاقستان، تاجيکستان، هند، عراق، ماکائو، ژاپن، تايلند، فيليپين ، سنگاپور و افغانستان وارد ايران شده اند و مابقي تيمها نيز تا پيش از آغاز مسابقات به کشورمان خواهند آمد.
وي اظهار داشت: اين رقابتها از ساعت 8 روز شنبه 4 مهر ماه در مجموعه ورزشي آزادي برگزار خواهد شد. ضمن اينکه مراسم افتتاحيه اين رقابتها نيز ساعت 18 فردا 3 مهرماه در هتل المپيک برگزار مي شود.
کميته اطلاع رساني ستاد بازيهاي 2009

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.