خوشحالم که در المپيک تنها نيستم

قايقران المپيکي ايران اردوي آماده سازي چين را در عملکرد خوب پاروزنان بسيار تاثيرگذار مي‌داند.
محسن شادي با بيان اين مطلب که انتظار نداشتم حريفان قدرتمندي در اين رقابت‌ها داشته باشم، اظهار کرد: تمامي قايقرانان آسيا با آمادگي فوق‌العاده‌اي به کره جنوبي آمده بودند. سطح رقابت‌ها بسيار بالا بود و تمامي پاروزنان وضعيت ايده آلي داشتند.
وي ادامه داد: خوشبختانه در اين رقابت‌ها عملکرد خوبي داشتم و حتي مي توانستم قهرمان آسيا شوم، اما به دليل سرما خوردگي که پيدا کردم، در جريان مسابقه دچار مشکل شدم و همين مساله باعث شد تا نايب قهرمان شوم. در هر حال خوشحالم که ايران در اين رقابت‌ها دو سهميه المپيک گرفت که يکي از اين سهميه‌ها به نام من ثبت شده است.
قايقران المپيکي ايران با بيان اين مطلب که اردوي آماده سازي چين تاثير مهمي در وضعيت ما داشت، تصريح کرد: به نظر من اردوي يک ماهه در چين باعث شد تا از هر نظر با رقابت‌ها هماهنگ شويم، شرايط آب و هوايي چين به گونه‌اي بود که در رقابت‌ها از اين نظر مشکلي نداشتيم. همين شرايط نتيجه‌اش را در کره جنوبي نشان داد و پاروزنان ايراني توانستند عملکرد قابل قبولي داشته باشند.
شادي در پايان اظهار کرد: از اين پس بايد براي آمادگي بيشتر جهت حضور در المپيک لندن تلاش کنم. نمي‌خواهم تنها شرکت کننده باشم و قصد دارم در اين رقابت‌ها نماينده شايسته‌اي براي ايران باشم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.