کاياک سواران برتر به اردوي تيم ملي دعوت شدند

پس از برگزاري يک مرحله تست گيري انتخابي تيم ملي آبهاي آرام بانوان، نفرات برتر از 4 بهمن ماه تمرينات خود را در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، با توجه به ضرورت شناسايي و جذب ورزشکاران مستعد جهت پشتوانه سازي تيم ملي آبهاي آرام بانوان مسئولان فدراسيون يک دوره تست گيري انجام دادند . 43 کاياک سوار از سراسر کشور نيز به تهران آمدند و در اين تست گيري شرکت کردند. پس از انجام اين تست گيري 20 نفر از بهترين نفرات به اردوي تيم ملي دعوت شدند که 6 نفر در تيم بزرگسالان و 14 نفر در تيم ملي جوانان پارو خواهند زد.
مسئولان فدراسيون قايقراني که اهداف کوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدتي را براي تيم ملي آبهاي آرام بانوان کشورمان تعريف کرده اند، به دنبال حضوري قدرتمند در همه ماده هاي رشته آبهاي آرام در مسابقات قهرماني آسيا، بازيهاي آسيايي و المپيک جهاني هستند. به همين منظور با سرمايه گذاري بر روي قايقرانان مستعد اين تيم را تشکيل داده اند.
بر اين اساس در تيم ملي بزرگسالان سروناز مسافري از گيلان، آزاده بنکدار و شکوفه شريفيان از بوشهر، آزاده نوري پور از لرستان، عاطفه کشوري از همدان و شبنم آل بوکرد از خوزستان و در تيم ملي جوانان سارا حنيفه زاده، نيلوفر عاملي، فاطمه خيرخواه، شادي سوزني و آناهيتا آقاخان از تهران، سارا عباسي از البرز، مارال ناطقي، انسيه رهرو، رقيه رهرو، فاطمه زيب صيادان و بهناز عبدي پور از گيلان، گلناز غضنفريان از مازندران، آرزو حکيمي از همدان و هديه کاظمي از هرمزگان زير نظر مربيان تيم ملي تمرينات خود را آغاز خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.