براي درخشش در المپيک تلاش مي کنم

سولماز عباسي قايقران 28 ساله کشورمان که روز گذشته در مسابقات انتخابي المپيک روئينگ در کره جنوبي توانست در ماده تک نفره سنگين وزن زنان سهميه المپيک کسب کند، گفت: شرکت در بازيهاي آسيايي پاييز سال 90 کمک کرد تا حدودي رقبايم را در مسابقات کره جنوبي بشناسم و برنامه تمريناتم را با توجه به توان بالاي آنان پيگيري کنم.
وي تصريح کرد: تيم ملي تمريناتش را از آبان ماه سال گذشته با چهارساعت در روز شروع کرد و اين تمرينات به شکل فشرده و به حدود شش ساعت در روز افزايش يافت .
عباسي اضافه کرد: تا المپيک لندن سه ماه وقت داريم و اميدوارم فدراسيون و مربيان براي ارتقا وضعيت فعلي و جلوگيري از افت بدني ورزشکاران برنامه هاي مناسبي را طراحي کنند ضمن اين که نبايد از برگزاري اردوهاي تدارکاتي و حضور احتمالي در رقابتهاي بين المللي غافل شويم و به نظر مي رسد فدراسيون در اين زمينه برنامه هاي خوبي را تدوين کرده باشد. من نيز براي موفقيت و درخشش در المپيک تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.
دارنده سهميه المپيک لندن به اهميت حضور يک مربي مجرب در کنار تيم تاکيد کرد و گفت: قطعا يک مربي توانمند مي تواند ما را در ارايه يک نمايش خوب در المپيک و کسب عنوان ياري کند. ضمن اينکه من تمام تلاشم را به کار مي گيرم تا زمان تمريناتم را افزايش داده و به آمادگي مطلوب نزديک شوم.
وي در ادامه از مسوولان فدراسيون قايقراني، مربيان و خانواده اش قدرداني کرد و بيان کرد: رقابتهاي قايقراني انتخابي المپيک از سطح بسيار خوبي برخوردار بود اما توان مناسب بدني و حمايت هاي رواني کافي کمک کرد تا بتوانم قدرتمندانه تا آخرين دقايق مسابقه تلاش کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.