به دنبال اولين مدال آسيايي هستيم

مربي تيم ملي جوانان کانوپولوي بانوان کشورمان گفت: در اولين حضور تيم ملي بانوان جوانان در مسابقات قهرماني آسيا به دنبال خوشرنگترين مدال خواهيم بود.
الهه عمرو افزود: به همين منظور اولين اردوي آماده سازي تيم ملي جوانان جهت شرکت در مسابقات قهرماني آسيا احتمالاً از 8 بهمن ماه برگزار خواهد شد.
عمرو اظهار داشت: براي تشکيل اين تيم از بين بازيکنان مسابقات ليگ برتر و دسته يک بهترين نفرات را انتخاب کرده ايم و براي اولين بار تيم ملي جوانان کانوپولوي بانوان را در ايران تشکيل داده ايم.
وي ادامه داد: از بين بازيکنان ليگ 25 نفر انتخاب شده اند تا در اين اردو حاضر باشند. همچنين از هيات هاي استاني خواسته ايم تا با هماهنگي فدراسيون ورزشکاران جوان مستعد را نيز به ما معرفي کنند.
مربي تيم ملي کانوپولوي جوانان بانوان تصريح کرد: از بين جوانان حاضر در ليگ تنها 4 تا 5 نفر به تيم ملي بزرگسالان دعوت شده اند و تجربه مسابقات ملي را دارند و ما بايد هر چه سريعتر استعدادها را شناسايي کنيم و تمرينات پرفشاري را جهت آمادگي براي مسابقات برگزار کنيم.
عمرو با توجه به برگزاري مسابقات قهرماني آسيا در ايران بيان کرد: خوشبختانه با توجه به اينکه براي اولين بار در اين مسابقات شرکت خواهيم کرد، ميزباني ايران برايمان بسيار بااهميت است. اينکه در کشور خودمان براي اولين بار به مصاف حريفانمان مي رويم مي تواند روحيه تيم را بالا برد. ما به دنبال مدال هستيم و براي کسب آن تمام تلاش خود را خواهيم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.