ايران طلايه دار روئينگ آسيا مي شود

طرح جامع 10ساله توسعه روئينگ آسيا که توسط احمددنيامالي رئيس فدراسيون قايقراني و اسکي روي آّب به کنفدراسيون آسيا و فدراسيون جهاني روئينگ پيشنهاد شده بود جهت تاييد در دستور کار اجلاس هنگ کنگ قرار گرفت.
اين طرح که به منظور توسعه قايقراني روئينگ در سطح آسيا به محوريت ايران طراحي و تدوين شده است در اجلاس کره جنوبي مطرح و مورد استقبال کشورهاي عضو قرار گرفت.
احمد دنيامالي رئيس فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب با تشريح طرح جامع ده ساله توسعه روئينگ آسيا گفت: استفاده از دانش روز و نيز به کارگيري شيوه آموزش جديد لازمه ي توسعه ورزش بويژه قايقراني است و تلاش داريم در راستاي تحقق اين برنامه با محوريت ايران تمام سعي و کوشش خود را جهت توسعه قايقراني در سطح آسيا انجام دهيم.
دنيامالي ادامه داد: هر رشته ورزشي با تداوم فعاليتهايش و برنامه ريزي صحيح به رشدي مي رسد که بايد جهاني فکر کند و جهاني عمل کند ، رشته روئينگ اين امکان را براي فدراسيون قايقراني فراهم کرده که بحث توسعه آن را در آسيا شکل دهيم.
وي ذکر کرد: ارتقاء سطح فن آوري اطلاعات و حضور موفق قايقراني آسيايي در جهان از جمله مهمترين مواد طرح ارائه شده است و برنامه اي در نظر داريم تا با فعليت درآمدن استعدادها و ظرفيتها ، قابليت قايقرانان را مهيا کنيم و اميدواريم در آينده نزديک با اجراي اين طرح روئينگ آسيا را نزديکتر به از روئينگ جهان ببينيم.
دنيامالي در خصوص حمايت سازمان تربيت بدني تصريح کرد: طرحهاي ملي مستلزم حمايت همه جانبه مسئولين سازمان تربيت بدني است و ما تمام توان خود را براي تحقق اين طرح به کار خواهيم بست.
اجلاس سالانه فدراسيون روئينگ آسيا در تاريخ 18 آبان ماه در کشور هنگ کنگ برگزار مي گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.