نوجوانان 11 و 12 ساله با وزن 25 تا 35 کيلوگرم را معرفي کنيد

فدراسيون قايقراني به منظور حضور موفق در مسابقات قهرماني آسيا و بازيهاي آسيايي 2014 کره يک دوره استعداديابي در قايق آپتيميست رشته بادباني در 4 استان کشور برگزار خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، اين استعداديابي در استان هاي گيلان، هرمزگان، مازندران و گلستان که شرايط مناسبي براي انجام اين تست دارند برگزار خواهد شد. اين تست بين نوجوانان دختر و پسر 11 و 12 ساله انجام خواهد شد و نفرات انتخابي بايد بين 25 تا 35 کيلوگرم باشند.
با توجه به اينکه مدت زيادي از راه اندازي رشته آپتيميست در ايران نمي گذرد اما سرمايه گذاري فدراسيون بر روي اين رشته و جذب مربيان مطرح دنيا، حضور ملي پوشان در اردوهاي مستمر ، شرکت در مسابقات مهم بين المللي در سطح اروپا و آسيا ، همچنين هوش بالاي ورزشکاران ايراني ، باعث رشد مطلوبي شده است.
فدراسيون قايقراني به جهت شناسايي افراد مستعد و پرورش آنها براي پشتوانه سازي تيم ملي اقدام به برگزاري اين تست در استان هايي که داراي امکانات خوبي در اين رشته هستند خواهد کرد.
افراد مستعدي که در اين دوره انتخاب شوند، در يک تست مجدد در استانهايشان و با حضور سرمربي تيم ملي شرکت مي کنند. پس از آن افراد منتخب سرمربي تيم ملي براي انجام يک تست کلي به تهران مي آيند و در نهايت بهترين نفرات به اردوهاي تيم ملي راه پيدا خواهند کرد.
استان هاي برگزارکننده اين دوره تا 20 بهمن ماه مهلت دارند تا افراد مستعد خود را جهت اجراي مرحله دوم استعداديابي به فدراسيون معرفي کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.