دکتر سجادي: گواري با قدرت به کار خود در فدراسيون تا انتخابات رئيس جديد ادامه خواهد داد

دکتر نصراله سجادي معاون وزارت ورزش و جوانان صبح امروز 6 اسفندماه با حضور در درياچه آزادي از فدراسيون قايقراني بازديد کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، دکتر نصراله سجادي معاون ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان با حضور در برج قايقراني ضمن بازديد از فدراسيون در جلسه اي با حضور مسئولين و پرسنل فدراسيون قايقراني ديدار داشت. در اين ديدار معاون وزارت ورزش و جوانان بر اهميت رشته قايقراني به عنوان يک رشته المپيکي در ارتقاء رنکينگ کشورمان در مسابقات بين المللي تاکيد کرد.
معاون ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان گفت: تلاش کليه ستاد و کادر فدراسيون در عملکرد تيم هاي ملي نمود دارد و معتقدم افرادي که در يک فدراسيون به عنوان سازمان مرکزي آن رشته در کشور فعاليت مي کنند، مسئوليت سنگيني دارند و اگر انسجام و کار گروهي در فعاليت اين سازمان وجود داشته باشد شاهد موفقيت هاي فدراسيون در تمام عرصه ها خواهيم بود.
دکتر نصراله سجادي اظهار داشت: اولويت فعاليت در فدراسيون ها تيم هاي ملي و نمود خارجي تلاش همه همکاران در مجموعه نتايجي است که تيم ملي مي گيرد.
وي تصريح کرد: قايقراني در کشور ما قدمت زيادي دارد که با فراز و نشيب هاي فراواني نيز روبه رو بوده است. علاوه بر آن رشته قايقراني گستردگي زيادي دارد به طوري که در المپيک از 28 رشته، 3 رشته پر مدال مربوط به قايقراني مي شود که هر کدام از نظر فني سبک خود را دارد و با هم تفاوت مي کند. اين 3 رشته و حتي شايد بتوان گفت 4 رشته و فدراسيون جهاني در کشور ما در يک فدراسيون اداره مي شود و اين مسئله کار را براي فدراسيون بسيار دشوار و حساس مي کند.
سجادي بيان کرد: با توجه به جميع جهات اگر به اين رشته مانند سال هاي اخير بها داده شود شکوفا خواهد شد. به هر حال يک سازمان دهي مطلوب در قايقراني نياز است و اين کار بايد در فدراسيون انجام شود.
وي تاکيد کرد: ما نيز در وزارت ورزش بر اين نکته اشراف داريم و از زمان حضور در وزارت تمام تلاشم اين بوده که انتخابات فدراسيون ها بر اساس راهکارهاي قانوني انجام شود و ورزش کشور به يک ثبات و آرامشي برسد و بتوانيم کار را با قدرت در تمام رشته ها پيگيري کنيم.
سجادي ادامه داد: خوشبختانه انتخابات با شرايط خوبي و کاملا به صورت قانوني برگزار گرديد و دنيامالي به عنوان رئيس انتخاب شد اما ابلاغ حکم ايشان بنا بر قانون منوط به استعفاي از شوراي شهر بود. البته ايشان ترجيح دادند که در شورا بمانند و ما نيز به نظر ايشان احترام گذاشتيم.
وي تشريح کرد: پس از استعفاي دنيامالي از رياست فدراسيون، وزير طي حکمي ايشان را به عنوان مشاور خود در امر توسعه قايقراني منصوب کردند و از اين پس ايشان با تجارب خوبي که در اختيار دارند به قايقراني کمک خواهند کرد.
معاون وزارت ورزش اضافه کرد: اما در خصوص مباحث کاري، مطابق قبل گواري سرپرست فدراسيون است و کارها در تمام بخش ها با دستور ايشان انجام مي شود و همه کميته ها و بخش هاي اداري زير نظر گواري به انجام امور خواهند پرداخت.
سجادي خاطر نشان کرد: به هر حال با توجه به زمان کوتاهي که تا بازيهاي آسيايي پيش رو داريم کارها بايد با قدرت انجام شود تا شاهد موفقيت قايقراني و کل کاروان ورزشي کشورمان در اين رقابت ها باشيم.
در ادامه احمد گواري سرپرست فدراسيون ضمن تشکر از حضور و توجه معاونت وزارت ورزش به قايقراني بر لزوم انجام کارهاي فدراسيون با آرامش بيشتر تاکيد کرد.
سرپرست فدراسيون قايقراني بيان کرد: نگاه ويژه مسئولين ورزش کشور به خصوص مقام عالي وزارت و دکتر سجادي به قايقراني باعث تقويت روحيه و خوشنودي ما و همه خانواده اين رشته است.
احمد گواري گفت: پس از انجام راهکارهاي قانوني مجمع انتخابات برگزار شد. اما پس از انتخابات موانع برطرف نشد و روال کاري فدراسيون مانند قبل انجام خواهد شد. لذا با عنايتي که وزير ورزش داشتند، دنيامالي به عنوان مشاور وزير در قايقراني منصوب شدند و اميدواريم که بتوانيم از کمک هاي ايشان در قايقراني استفاده کنيم.
گواري اظهار داشت: کارها را طبق روال و با آرامش ادامه مي دهيم. به هر حال فرصت زيادي تا بازيهاي آسيايي نمانده و وزارت ورزش حساب ويژه اي بر روي قايقراني به عنوان يکي از رشته هاي مدال آور باز نموده است. موفقيت در رقابت ها مستلزم انجام کارها با قدرت و دقت بيشتري است که با همکاري همه کادر فدراسيون ميسر خواهد شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.