فقط براي قهرماني به هنگ کنگ مي رويم

مربي تيم ملي کانوپولوي بانوان در رده سني جوانان پيش از اعزام به مسابقات قهرماني آسيا شرايط تيمش را بسيار مناسب دانست و عنوان کرد: پس از پشت سر نهادن 7 مرحله اردو در بهترين شرايط به سر مي بريم و فقي براي قهرماني به هنگ کنگ خواهيم رفت.
جميله طهماسبي تصريح کرد: اردوها براي مسابقات قهرماني آسيا از تيرماه با حضور 14 قايقران آغاز شد. نفرات منتخب از بين بهترين ورزشکاران حاضر در ليگ و قهرماني کشور جذب شدند. 5 مرحله اردو در فريدونکنار و بابلسر داشتيم و 2 مرحله اردو هم در درياچه آزادي برگزار کرديم و نهايتا با 6 قايقران عازم مسابقات خواهيم شد.
وي با بيان اين مطلب که اين مسابقات براي اولين بار در سطح آسيا در رده سني جوانان برگزار مي شود تشريح کرد: چندين دوره در بخش بانوان اعلام شد که مسابقات قهرماني آسيا در رده سني جوانان هم برگزار خواهد شد اما نهايتا تيم ها به حد نصاب نرسيدند و رقابت ها برگزار نشد اما در اين دوره با اعلام آمادگي 4 تيم مسابقات برگزار خواهد شد. به جز تيم کشورمان، هنگ کنگ، تايلند و سنگاپور در مسابقات شرکت خواهند کرد.
طهماسبي قايقرانان تيمش را داراي پتانسيل خوبي دانست و بيان کرد: درست است که بچه هاي ما تجربه مسابقه بين المللي ندارند اما از پتانسيل خوبي برخوردار هستند و از ابتدا تيم براي قهرماني در آسيا و کسب سهميه جهاني عازم بسته شده و با اين هدف کار را آغاز کرديم و فکر مي کنم بتوانيم با تمرينات فشرده اي که برگزار کرديم عنوان قهرماني را کسب کنيم.
مربي تيم ملي کانوپولوي بانوان جوانان خاطرنشان کرد: قايقرانان جوان ما در بخش بانوان، اين شيرزنان کوچک ايراني، اهداف بزرگي را دنبال مي کنند و با توجه به اينکه در بهترين شرايط به سر مي برند اميد بسيار به اين تيم داريم و فکر مي کنم شايسته بهترين ها هستند.
طهماسبي در پايان گفت: بانوان کانوپولوي ايران هميشه در آسيا بهترين بودند. اين بار اميدواريم تيم جوانان هم نتيجه قابل قبولي کسب کنند و کانوپولوي بانوان چون هميشه بر قله آسيا بدرخشند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.