ايران ميزبان مسابقات قايقراني انتخابي المپيک 2012 لندن شد

در چهاردهمين کنگره کنفدراسيون آسيا ايران موفق شد براي اولين بار به عنوان ميزبان مسابقات قايقراني انتخابي المپيک 2012 لندن انتخاب شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، يکي از موارد مورد بحث در اين اجلاس موضوع ميزباني مسابقات انتخابي المپيک 2012 لندن بود و 3 کشور ايران، ژاپن و چين براي کسب اين ميزباني کانديد شده بودند . به دليل اينکه مسابقات انتخابي دوره گذشته در کوماتسوي ژاپن برگزار شده بود و با تصويب هيات رئيسه کنفدراسيون آسيا اين کشور کنار گذاشته و رقابت بين ايران و چين بيشتر شد.
پيش از انتخاب کشور ميزبان، احمد دنيامالي در سخنراني خود گفت: اين مسابقات هر زمان که برگزار گردد ما شرايط مناسبي خواهيم داشت و با بهترين امکانات ميزبان کشورهاي آسيايي خواهيم بود.
وي ادامه داد: ما با چين رابطه خوبي داريم و با توجه به اينکه در سال 2010 به منظور شرکت در مسابقات گوآنگجو همه مهمان کشور چين هستيم بهتر است ذائقه ها عوض شود و مسابقات انتخابي در کشور ديگري برگزار گردد.
پس از پايان سخنراني دنيامالي اکثر نمايندگان حاضر در اين جلسه وي را تشويق کردند و در نهايت نيز ايران با کسب راي اکثريت به عنوان ميزبان مسابقات انتخابي المپيک 2012 لندن انتخاب گرديد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.